Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Madonna už za pár dní zazpívá v Praze pro 50 000 vyvolených

Martin Peška

Martin Peška

7. 8. 2009

sticky-and-sweet-tour-madonnaFanoušci Madonny už se nemohou dočkat vystoupení v Praze, které se uskuteční už 13. srpna v rámci jejího turné Sticky & Sweet Tour. Městská část, v níž celá akce proběhne, počítá maximálně s 50 000 diváky.

Příznivci zpěvačky Madonny budou pořadateli rozděleni na dvě části. „První polovina návštěvníků cca 20 tisíc diváků – blízko valu, vstup do areálu od metra Opatov dále pěšky uzavřenou částí ul. Chilská do místa konání, před koncertem bude pořadatelem zřízen vyčkávací prostor pro shromáždění,“ píše se na oficiálních internetových stránkách městské části Prahy 11.

Druhá polovina návštěvníků, kteří budou mít vstupenky na stání u pódia a na tribunu by měli přicházet do areálu od metra Chodov, pěšky uzavřenou ul. Roztylská poblíž budovy  firmy Braun a dále směru ke vstupu do areálu, kde budou umístěny turnikety.

Zdroj: archív

Zdroj: archív

Ve středu 12. srpna proběhne v Retro Music Hall v Praze Warm Up párty, na níž dorazí i DJ Enferno, který má mimo jiné na starost tvorbu hudebního aranžmá a programování celé Sticky & Sweet Tour. V pražském klubu by měl podle pořadatelů představit až dvouhodinový set.

Jeho ruce jsou tak rychlé, že jeho výkony sleduje každý s němým úžasem a teprve, když se dostane z užaslého transu, začíná si uvědomovat, že je na párty a ne na exhibici nejrychlejších prstů na světě. Tak by se ty jeho daly určitě nazvat. Je totiž majitelem titulu DMC World champion v mixingu, jež je nejprestižnější soutěží na světě,“ uvedl Marek Greger z Retro Music Hall.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Madonna už za pár dní zazpívá v Praze pro 50 000 vyvolených