Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Madonna točí film? To je vtip?

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 8. 2010

Hlavní město Francie uvítalo zpěvačku, herečku a nedávno také režisérku Madonnu. Ano, tato popová hvězda sem totiž přijela natáčet film…

Už před dvěma lety se Madonna rozhodla, že bude nejen královnou popu, ale také královnou stříbrného plátna. Režírovala tehdy nepříliš známý snímek Špína a moudrost. Teď přijela do Paříže natáčet svůj nový film W. E.

Oblečená celá v černém, kolem krku strakatou šálu, na hlavě stylový klobouček. Vypadalo to spíš, že Madonna jede pózovat na módní přehlídku. Ve skutečnosti v Paříži natáčela svou novou romantickou komedii W. E. Známá je zatím účast jediné herecké hvězdy, a to Natalie Dormer (hraje například Annu Boleynovou v seriálu Tudorovci).

Natalie Dormer jako Anna Boleynová v seriálu Tudorovci, Zdroj: bostonherald.com

Film by měl pojednávat o románku mezi králem Edwardem VIII. a rozvedenou Američankou Wallis Simpson. Paralelně bude na plátně probíhat ještě jeden příběh lásky, ten bude o vdané ženě a ruském vojákovi. A koho že to hraje krásná Natalie? Královnu Alžbětu. Je zřejmě fuk, že jí není ani za mák podobná.

Kdo ví, jestli bude nový Madonnin snímek úspěšný (a především kvalitní). Každopádně není jediným filmovým tvůrcem, který v současnosti natáčí v Paříži. Woody Allen režíruje svoji novou komedii Midnight in Paris v blízkosti Pantheonu a katedrály Notre Dame.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Madonna točí film? To je vtip?