Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mademoiselle Berry zavítá do pražské Akropole

Martin Peška

Martin Peška

4. 4. 2009

První květnová neděle bude v pražském Paláci Akropolis patřit Berry. Vystoupení francouzské zpěvačky se stane její koncertní premiérou v České republice.

„V dnešním uspěchaném a hektickém světě nabízí Berry hudbu, která je neskutečným pohlazením po duši. Zlaté časy šansonu s nábojem současnosti a lehkostí vánku, který otevírá srdce nejednoho posluchače,“ řekl Jaroslav Hainzel z agentrury 10:15.

Zpěvačka před rokem vydala album Mademoiselle, které se zařadilo na několik týdnů mezi nejprodávanější alba ve Francii. Deník Le Figaro uveřejnil Berry v jedné ze svých anket jako vítězku v síle romantičnosti jejího vystoupení a čtenářky francouzského vydání časopisu Elle ji označily za nutnost ve svém CD přehrávači.

„Tamní pobočka firmy Universal Music o krásné a sympatické Berry mluví jako o „zjevení“, které opět ukazuje novou chuť dělat poctivou muziku bez přetvářky,“ dodal Hainzel.

Vstupenky na koncert Berry 3. května od 19:30 je možné zakoupit za 290 Kč v prodeji v síti Ticketpro, Ticketportal či v pokladně Paláce Akropolis.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mademoiselle Berry zavítá do pražské Akropole