Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Macho a slepice, dokonalý pár!

Redakce

Redakce

6. 11. 2010

Už jste někdy potkali chlapa typu macho a ženy, kterým se říká slepice? Možná ano, možná ne a možná ani netušíte, co tu uvádím za pojmy. Navíc každý si může tyto tvory představovat zcela odlišně a určitě mít na ně i jiný názor…

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Sedíte v jednom z nejrušnějších barů ve městě, popíjíte v přítmí a za příjemné hudby svůj drink a vykládáte si se svými přáteli. Náhle se rozrazí dveře energickým pohybem, který upozorňuje na příchod… většina zraků se stočí právě k těmto dveřím a vyčkává, kdo se zjeví. Do baru vstoupí muž a jeho ego, ještě mužnější než sama jeho osoba, stříká všude kolem na ostatní. Nyní vstoupil chlap – macho, a vy všichni mu můžete líbat nohy!

Svým pohledem, lehce arogantním, přelétne návštěvníky lokálu, na pár známých slečen se pousměje a pak se jen halasně vítá se svými kumpány a přicmrndávači. Z jeho chování a familiérní komunikace s personálem baru je zřejmé, kdo je zde pánem situace. Tento muž obvykle působí neohroženým a nepřehlédnutelným dojmem i po fyzické stránce. Ať už jde o vypracovanou a mohutnou postavu, či nápadné oblečení, účes, doplňky nebo hlasitý projev. Není pochyb, že si ho všimnete. Tomu nelze uniknout, ani kdybyste chtěli.

Menstruující partner?

Trošku neveselá pro takové muže je mylná domněnka, že tvrdost a chlapáctví je dílem většího podílu testosteronů v jejich těle. Smůla, chlapci. Zvýšená dominance a síla je způsobena kupodivu ženským hormonem. Jedná se o estrogen. Hormon, který má tendenci zvyšovat agresivitu člověka.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

U žen se například nejvíce projevuje v období menstruace. Tehdy jsou ženy náladovější, jejich reakce bývají prudší a výbušnější a racionální uvažování je v útlumu. Jinými slovy se dá říci, že najdeme-li si my ženy muže – macho, žijeme tedy s neustále menstruující ženou… Docela nepřitažlivá představa. Navíc často působí jako siláci pouze navenek, mezi přáteli a známými z baru. Doma to může být nevyrovnaný, úzkostlivý a nerozhodný cíťa.

Všechny jsme stejné

A jak jsou na tom ženy, které nazýváme slepice? Někdo by mohl říct, že ženy jsou slepice v podstatě všechny. Ano, tato myšlenka může být připuštěna, neboť všechny ženy se tak občas rády chovají a někdy dokonce cíleně. Ale pryč od těch, které to chtějí na vás muže pouze nastražit. Máme tu také pravý a nefalšovaný druh slečen v nesnázích!

Není nad výživný rozhovor!

Ladný krok hoden gazely, štíhlá postava, dokonalá image, pohled polapené laně, který už však nic dalšího neříká. Ať se v těch nádherných očích topíte, jak dlouho chcete, nic nesdělují, byť by tak moc chtěly! Zlehka usedne na barovou židličku vedle Vás a se smíchem Vám dovolí objednat něco k pití. Možná se u toho bude i červenat, ale pravděpodobnější je, že nebude.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Váš pokus o navázání hovoru, který bude spíše monologem, odmění záchvatem smíchu, neboť Vaše povídání o práci, životě a běžných strastech je přece tak moc legrační! V okamžiku, kdy řeč stočíte na politiku, ekonomiku, společenské dění a jiná sprostá slova, nebezpečně se tak přibližujete Bohu. Zřejmě nebude rozumět ničemu z toho, co jste řekl, ale dozajista Vás bude zbožňovat.

Macho  a  slepice?

Co říci závěrem? Nejideálnější partnerskou kombinací by se tedy mohlo zdát spojení ženy slepice a muže macho. Ona jej uctívá a on se cítí jako vladař. Ovšem ne vždy uvidíme jen toto propojení. I chytré a zajímavé ženy mohou propadnout touze mít po boku siláckého jednoduchého chlapa, který jim může dát pocit, že jsou opravdu ženou. Stejně tak se zblázní inteligentní, zdravě sebevědomý muž do dívky sladce oddané a poddajné ve všech ohledech. Jak se říká, proti gustu…

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Macho a slepice, dokonalý pár!