Menu
TOPZINE.cz
Módní trendy

Luxusní móda od Lanvin pro H&M přináší nejen společenské šaty

FOTO: Fashion show Lanvin for H&MŠvédská značka H&M ve své tradiční spolupráci se světovými návrháři nepolevila, a tak se v jejích obchodech objevuje kolekce podzim/zima 2010 v podání francouzského módního domu Lanvin. Noblesní odhalení očekávané a ostře sledované kolekce proběhlo v New Yorku. Představujeme vám: Lanvin for H&M!

FOTO: Fashion show Lanvin for H&M

Zleva: Sofia Coppola a Anna Sui, Andie Macdowell, Emma Roberts, Foto: Patrick McMullan, Zdroj: H&M.com

Mnoho významných osobností se 18. listopadu 2010 v americkém městě módy vydalo do hotelu The Pierre Hotel na oslavu spolupráce uměleckého ředitele značky Lanvin Albera Elbaze s H&M. Na Fashion Show nechyběli Sofia Coppola, Andie MacDowell, Emma Roberts, Leelee Sobieski, Anna Sui, Tory Burch a Alexander Wang.

Haute couture kousky přizpůsobené Lanvinem pro H&M kolekce prezentovaly světoznámé modelky jako Asie Chow, Pixie Geldof, Dree Hemingway, Olga a Anna Dello Russo.

FOTO: Fashion show Lanvin for H&M

Fashion show Lanvin for H&M, Vlevo: Alber Elbaz, Foto: Dan Lecca

ˆ„Je to opravdu fantastický zážitek vidět, jak Alber Elbaz kreativně formuje své návrhy do podoby krejčovského zážitku pro naši exkluzivní módní show v New Yorku. Spolupráce s tímto neuvěřitelně nadaným návrhářem byla jako probíhající módní moment a jsme nadšeni, že můžeme jeho mistrovská díla nabídnout našim zákazníkům,“ řekla Margareta van den Bosch, kreativní poradkyně H&M.

FOTO: Fashion show Lanvin for H&M

Fashion show Lanvin for H&M, Foto: Dan Lecca

Alber Elbaz vytvořil dámskou kolekci s mimořádným úsilím, snažil se zachovat kvóty značky H&M a přitom dbal na to, aby se každý jednotlivý kus dal identifikovat rukopisem Lanvin. A tak vznikly šaty originálních tvarů a radostných barev stejně jako kousky plné pařížského lesku a doplňky s hravou radostí ze života.

Pánskou kolekci navrhl Lucas Ossendrijver, pánský návrhář u Lanvin. Jeho kolekce vytvořila kompletní představy o tom, jak by se měli muži oblékat. Nabídl zcela nový šatník plný žádoucí a aktualizované klasiky, např. se smokingy vytvořenými pro denní nošení.

FOTO: Fashion show Lanvin for H&M

Fashion show Lanvin for H&M, Foto: Dan Lecca

„Myslím si, že Alber Elbaz je skvělý, miluji to, co dělá u Lanvin, je to tak holčičí a přitom hravé a důvěřivé. Je to tak senzační, že spolupracuje s H&M, zpřístupnil tak své modely všem mladým lidem, kteří si je teď mohou dovolit a nosit je,“ řekla o dámské kolekci Sofia Coppola.

„Myslím si, že je génius. Jsem velký fanoušek Lanvinu. Mohu si Lanvin dovolit a moje dcera si může dovolit H&M a teď moje dcera získala možnost si pořídit něco víc šmrncovního,“ řekla Andie MacDowell.

Lanvin for H&M – The Show (Promo 2011):

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Luxusní móda od Lanvin pro H&M přináší nejen společenské šaty