Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Lucie Vondráčková tváří Reebok

Reebok hledal novou tvář pro své kampaně, někoho, kdo by náladu značky dokonale vystihoval, takovou osobnost, z níž čiší dobrá nálada, láska ke sportu a radost z pohybu. Vše splňovala Lucie Vondráčková, a tak se novou tváří značky Reebok pro Českou republiku stala tato zpěvačka, herečka a tanečnice.

Lucie Vondráčková pro Reebok, Zdroj: reebok.cz

Ve svých kampaních značka Reebok vždy spolupracovala s osobnostmi, které měly ke sportu i produktu vztah a byl z nich cítit opravdový zájem zprostředkovat ostatním podobnou radost z pohybu, jakou zažívají oni sami. A nejinak tomu je i dnes.

Lucie Vondráčková je stálicí české pop scény, skvělou tanečnicí a herečkou, vyhledávanou díky své píli, profesionalitě a talentu. Značku Reebok bude nosit na svá hudební a taneční vystoupení, ale stane se i součástí jejího módního šatníku. Reebok poprvé představí Lucii Vondráčkovou jako tvář značky v kampani na obuv Reebok EasyTone pro podzim/zimu 2010.

FOTO: Lucie Vondráčková pro Reebok

Foto: Tomáš Beran

„Všichni v Reebok jsme poctěni, že budeme moci spolupracovat s Lucií a spojovat značku s jejím osobitým stylem a prací. Lucie svým neutuchajícím úsměvem, dobrou náladou, láskou ke sportu a k pohybu ztělesňuje přesně to, co je pro značku Reebok to nejdůležitější – radost z pohybu a to, aby si naši spotřebitelé své sportovní zážitky především užili,“ uvedla Jana Kovalovská, Brand Activation Manager značky Reebok pro ČR.

FOTO: Vondráčková pro Reebok

Ze zákulisí focení

Reebok EasyTone je kolekce obuvi pro formování postavy, která v sobě nejlépe spojuje vlastnosti domácí posilovny a žhavého módního doplňku. Pomáhají formovat klíčové svaly nohou a hýždí prostřednictvím balančních polštářů naplněných vzduchem, které jsou umístěny ve špičce a patě boty a jsou navrženy tak, aby vytvářely přirozenou nestabilitu při každém kroku, který žena udělá. Svaly jsou nuceny se této mikronestabilitě přizpůsobovat, a tak dochází k svalové aktivaci. Princip je podobný jako například při balančním cvičení či tolik doporučované chůzi naboso v písku.

FOTO: Boty Reebok EasyTone

Boty Reebok EasyTone

Kolekce EasyTone pro podzim a zimu 2010 sestává z široké nabídky modelů, které nebudete váhat nazout i k pracovnímu outfitu. Boty mají krásné, čisté linie a jednotlivé modely jsou k dispozici v několika barevných variantách. Jednoduchý design z Reebok EasyTone dělá žhavý módní doplněk pro každou příležitost.

FOTO: Vondráčková pro Reebok, Boty EasyTone

Lucie Vondráčková, Boty EasyTone

„Cesta je cíl. Tohle motto mě vždycky bavilo a krásně rezonuje i s EasyTonama. Ráno je nazuju a pokračuju si svým tempem krok za krokem celým dnem. Nemusíte být hned mistři světa. Stačí mít svoje vlastní cíle a radosti, o kterých ani nikdo jiný neví. A hned je vám líp a můžete se usmát… Jsem chodec na dlouhé tratě, takže EasyTone jsou pro mě se svým nenápadně zabudovaným systémem mini posilovny naprosto ideální,“ prozradila o spolupráci Lucie.

O kolekcích Reebok Women´s Fitness a Classic následně dodala: „Ví se o mně, že nejsem žádná módemanka. Takže se mi moc líbí, že kousky z kolekce Women´s Fitness a Classic nejsou nijak okázalé. Je vám v nich příjemně, nebudíte zbytečnou pozornost a ladí vám se sportovní náladou.“

FOTO: Lucie Vondráčková pro Reebok

Ze zákulisí focení

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lucie Vondráčková tváří Reebok