Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lucie Bílá opět míří: Bang! Bang!

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

12. 11. 2009

Bang-bang-06Je tady skvělá zpráva pro fanoušky české slavice. Lucie Bílá vydala 9. listopadu 2009 nové album Bang! Bang! Možná už název napověděl, titulní píseň je opravdu cover verzí Bang Bang, kterou můžete znát především z filmu Kill Bill Quentina Tarantina.

Lucie Bílá, Foto: Dušan Šimánek

Lucie Bílá, Foto: Dušan Šimánek

Produkující trojice Bílá, Soukup, Osvaldová uvádí na trh nové album. Nese nesmiřitelný název Bang! Bang! a obsahuje cover verze známých skladeb s texty Gabriely Osvaldové. Zárukou kvality může kromě hlasu jedné z nejoblíbenějších českých zpěvaček být i živý orchestr. Křtu alba se ujal sám božský a nesmrtelný Karel Gott.

I když původní koncepce slibovala šedesátá léta, najdete na cd světové hity různých období i žánrů. Od You Shook Me All Night Long hardrockových AC/DC (Tygřice), Hallelujah Leonarda Coena (Desatero), Raindrops Keep Fallin‘ On My Head z westernu Butch Cassidy a Sundance Kid (Z deště pod okap) až po reklamu na Jamese Bonda Tommorow Never Dies od Sheryl Crow (Martini Dry).

The YouTube ID of WHLJxsQ32aA&feature=player_embedded is invalid.

Videoklip k songu Bang! Bang! se natáčel v dubajské poušti. Písnička nostalgicky vypráví o první lásce a zklamání. Předlohou byla píseň Bang Bang (My Baby Shot Me Down), která zazněla i v Tarantinově Kill Bill.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lucie Bílá opět míří: Bang! Bang!