Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Love Gangsters vydávají nové CD Music Outsiders

Redakce

Redakce

16. 3. 2010

LG_promo3Českobudějovická elektro-pop-punková formace Love Gangsters vydává své druhé CD s názvem Music Outsiders. Bude pokřtěno 30. března v pražském hudebním klubu Futurum a jeho kmotrem bude Petr Kolář.

Love Gangsters, zdroj: Archiv

Love Gangsters, Zdroj: archiv

Love Gangsters vznikli v Českých Budějovicích v roce 2001 a začali hrát muziku ve stylu elektro-pop-punku. O tři roky později, v roce 2004, vydali své první zpívané CD s názvem Instinct. To je proslavilo nejen na naší, ale i na evropské scéně. A v důsledku toho vyrazili v roce 2005 na turné jako předskokani švýcarské elektronické skupiny Young Gods.

V roce 2006 opět zabodovali v našich hitparádách se singlem Bad Attitude, díky němuž podepsali smlouvu se SubPub Records. Poté byli vybráni do soutěže Bitva o Sázavafest a podepsali smlouvu  s 10:15 Management, u které zůstali tři roky. V únoru 2007 kapela zvítězila v prvním kole Líhně 2007 a vydala své první debutové album Viva Sicherheits. Následovalo několik rozhovorů a účast na letních festivalech – Colours of Ostrava, Sázavafest, Semtex Culture…

A právě teď se chystají na křest svého posledního CD Music Outsiders, které se hned po křtu objeví na pultech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Love Gangsters vydávají nové CD Music Outsiders