×
TOPZINE.cz

L.O.S pokřtí novou desku 4. května ve Futuru

V pondělí 4. května zavítá kutnohorská grunge-rocková partička L.O.S. do pražského klubu Futurum, kde se chystá pokřtít svůj nový hudební počin s názvem Feeling box. Křest nového alba čeká i královéhradeckou kapelu Enter.

 

„V rolích kmotrů se představí kamarádi z Rybiček 48,“ uvedli kutnohorští a dodali: „Mezi dalšími hosty se představí Divokej Bill, Imodium a Airfare.“

Kapela L.O.S od svého vzniku, který se datuje k roku 1997 působila pod názvem Lure of Senses (česky žeton do loterie). S novým albem přišla i další zásadní změna. Martin Hon, Karel Borovský, Jirka Matoušek a Radek Kolínský na nové desce hrají písničky v češtině.

„Po těch stovkách koncertů jsme chtěli něco ve vzájemné komunikaci s fanoušky ještě vylepšit. Naší muzice lidi rozumějí, ne všichni ale mluví anglicky. No a nejjednodušší tedy bylo složit songy v rodném jazyce,“ říkají L.O.S.

Vystoupit má i Dana Yousifová se svou rockovou kapelou Loyca, která nedávno ve Futuru představila své singlové písně Human Shell a Lesson of the Fight, či kapela Five O´Clock Tea.

Začátek akce je naplánován na 19. hodinu. Vstupné vyjde na místě i v předprodeji na 90 Kč. Více na www.losmusic.cz.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..