Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Londýnský gangster láká na Keiru Knightley a Colina Farrella. Bude to stačit?

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

13. 1. 2011

FOTO: Keira Knightley a Colin Farrell ve filmu London BoulevardJe naprosto jasné, proč mezi premiérovými filmy v našich kinech vypíchnout právě Londýnského gangstera. Představitelem hlavní mužské role je fešák z Dublinu Colin Farrell a té ženské pak křehká kráska Keira Knightley. Zajímá po sdělení této informace ještě někoho zápletka filmu? Nás rozhodně ano.

FOTO: Keira Knightley a Colin Farrell ve filmu London Boulevard

Keira a Colin jsou ve filmu plní vzájemné vášně, Zdroj: distributor filmu

U lákadel v podobě známých osobností ale ještě chvilku zůstaneme. Režisérem tohoto krimi filmu je totiž William Monahan. Londýnský gangster bude sice jeho režijním debutem, filmoví znalci ho ale jistě znají jako scenáristu filmu Skrytá identita, za nějž získal dokonce sošku Oscara. Za zmínku však stojí i představitelé vedlejších rolí. Těšit se můžeme například na Annu Friel (Řekni, kdo tě zabil), Davida Thewlise (Harry Potter) nebo Raye Winstona.

Nyní již k avizovanému ději. Postava ztvárněná Colinem Farrellem se jmenuje Michael. Je to bývalý gangster, který byl právě propuštěn z vězení a vypadá to, že se před ním konečně otevírá nový, lepší život. Jeho součástí má být i jeho nová práce v podobě bodyguarda slavné herečky Charlotte (Keiro, vítej na scéně). Jenže znáte to, věci se vymknou z rukou, leccos se zvrtne, a tak se do sebe Michael s Charlotte zamilují.

Hlavní hrdina tak čelí těžkému rozhodnutí – dá přednost návratu na zločineckou dráhu, nebo normálnímu životu po boku půvabné Charlotte? Rozuzlení se dočkáte již 10. února v našich kinech.

Londýnský gangster (London Boulevard)

Krimi / Romantický
USA / Velká Británie, 2010, 103 min

Režie: William Monahan
Hrají: Colin Farrell, Keira Knightley, Anna Friel, David Thewlis, Ray Winstone, Ben Chaplin, Eddie Marsan, Jamie Campbell Bower, Donald Sumpter, Stephen Graham, Tim Plester, Lee Boardman, Ophelia Lovibond

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Londýnský gangster láká na Keiru Knightley a Colina Farrella. Bude to stačit?