Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lockdown? Využijte tento čas efektivně a naučte se něco nového!

Lockdown a neustále zpřísňující se opatření válcují naší zemi už rok. Každého to ovlivňuje více či méně. Opatření významně pozměnily i naše koníčky, záliby a aktivity, vzaly nám mnohé z toho, co máme rádi. Jsou tu ale i alternativní možnosti, jak se svých koníčku nevzdat ani během karantény a dokonce se můžeme naučit i něco nového!

Když nejde Mohammed k hoře,…

Jste hudební nadšenci, docházeli jste na hudební hodiny a nyní tuto možnost nemáte a vám hudební nástroj chybí? Zamilovali si vaše děti hudbu a nyní jsou zklamané, že na hodiny, které jsou často jedinou možností kontaktu s nástrojem, chodit nemohou? Chtěli byste i v této době začít s novým hudebním nástrojem? Máme pro vás řešení. Pořiďte si ho domů!

Přinášíme vám tip na internetový obchod, který vám toto umožní. Zakoupit si můžete třeba bicí nástroje, klarinet nebo můžete zkusit modernu v podobě mixpultu.

V nabídce je mnoho bicích nástrojů spolu s vybavením za příjemné ceny a ve vysoké kvalitě, vybere si opravdu každý. Více se dozvíte na tomto odkazu: https://www.melodyshop.cz/bici-a-perkuse/.

Seženete zde ale i tradiční klarinet, který na svém kouzle neztrácí, ba naopak! Na této stránce seženete vše, co ke své nové dovednosti potřebujete. Přečtěte si více a pusťte se do toho!

A kdo by měl zájem o modernu, velkým hitem je stále mixpult, který vám umožní elektronicky hudbu upravovat, míchat, stříhat, směšovat. Nebuďte na omylu – není to pouze koníček teenagerů či profesionálních zvukařů! Zkuste kvalitní mixpult sami a možná si ho zamilujete také – výsledkem můžete být sami příjemně překvapeni!

Inu, když nemůže Mohammed k hoře, musí hora k němu. Proč nevyužít toto období, kdy mnoho z nás má přeci jen trochu času navíc, nějak efektivně, „vypilovat“ své dovednosti nebo se novým naučit? A navíc, je vědecky dokázáno, že hudba redukuje úroveň stresu v těle – proč takovouto „terapii“ nezkusit?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Lockdown? Využijte tento čas efektivně a naučte se něco nového!