Menu
TOPZINE.cz
Hudba

LMFAO poprvé poctí Prahu svým „party rockovým“ koncertem

Redakce

Redakce

7. 11. 2011

LMFAOKudrnaté taneční duo LMFAO, jejichž songy hrají rádia, hudební televize a diskotéky ve velkém, konečně dorazí do České republiky. Tento event se bude konat v 24. února 2012 v pražském klubu SaSaZu.

LMFAO

Strýc a synovec - americké party duo LMFAO Zdroj: lmfaomusic.com

LMFAO jsou známí pro svou chytlavou taneční hudbu, výstřední barevné oblečení a ulítlé klipy. Svůj styl hudby nazývají party rock a naleznete v něm prvky elektra, popu, house a dalších stylů, které dohromady dávají LMFAO jejich jedinečný sound. Na hudební scéně působí od roku 2006.

Od té doby vydali dvě alba: Party Rock z roku 2009, ze kterého pochází hity jako Shots, I Am not a Whore nebo I´m in Miami Bitch. Druhé album s názvem Sorry for Party Rocking vyšlo letos a sklidilo ještě větší úspěch než to předchozí díky mega hitům Party Rock Anthem nebo Champagne Showers. LMFAO také spolupracují s umělci jako je David Guetta (Gettin Over You) nebo Natalie Kills či Lil´Jon.

The YouTube ID of KQ6zr6kCPj8&ob=av2e is invalid.

Jejich první koncert v České republice se bude konat v Praze 24. února 2012 v klubu SaSaZu. Předskokani budou Far East Movement, kteří se nejvíc proslavili svým hitem Like a G6, a Colette Car, známá například svým hitem Malibu is Poppin. Lístky jsou dostání v klasických předprodejích, základní za 490 Kč a VIP za 1690 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

LMFAO poprvé poctí Prahu svým „party rockovým“ koncertem