Menu
TOPZINE.cz
Hudba

LMFAO jsou u ledu. Zpěvák a rapper Sky Blu už se ale činí ve studiu

Redakce

Redakce

27. 2. 2013

LMFAOPopovému duu LMFAO prozatím definitivně odzvonilo. Oba dva protagonisté si od sebe dávají chvíli pauzu a každý začíná pracovat na svých vlastních projektech. Sky Blu, jeden z dvojce, se už dokonce rozpovídal o nové desce.

LMFAO

Dvojice šla na nějakou dobu od sebe, prý se ale vrátí. Zdroj: lmfaomusic.com

Zatímco RedFoo se podle některých ohlasů snaží vytřískat slávu svými novými skladbami, které připomínají největší hit dvojice, píseň Party Rock Athem, šestadvacetiletý rapper a zpěvák Sky Blu má o něco větší plány.

Uskutečnit je hodlá už letos 4. července, kdy vydá první sólové album. „Na nové desce ukážu velký výběr písní z různých žánrů a samozřejmě i to, kdo doopravdy jsem a co dělám,“ řekl Sky Blue o svém debutu.

Minulý měsíc vyšel zpěvákovi nový singl Pop Bottles, kterého se celosvětově prodalo přes 15.000 kusů. Velké hity LMFAO Party Rock Athem nebo Sexy and I Know It zatím zdaleka nepřekonal, ale v klubech je tato skladba hrána velice vydatně.

Cíl: příjemné klubové songy

„Chtěl jsem udělat několik hip hopových písní s prvky mainstreamu a vytvořit několik hudebních experimentů, které by lidi nalákaly do klubů a které by si posluchači zapamatovali a oblíbili,“ komentoval Sky Blu své nové skladby.

V rozhovoru pro americký server Billboard se parťák Sky Blua, RedFoo, rozmluvil o neshodách v duu. Malé incidenty mezi RedFooem a Sky Bluem začaly už v roce 2011, kdy se jejich singl Party Rock Athem dostal na vrchol singlové hitparády. Potyčky se však stále stupňovaly, až si kluci řekli, že si od sebe na pár let dají pauzu. V budoucnu však plánují opět společně tvořit.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

LMFAO jsou u ledu. Zpěvák a rapper Sky Blu už se ale činí ve studiu