Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Literatura vyléčí vaše city

Simona Köhlerová

Simona Köhlerová

18. 9. 2011

FOTO: Rudiš, MalijevskýS rozumem v hrsti se lépe orientujeme, ale co s rozhozenými city? Pokud si nejste jisti, že je s vámi vše v pořádku, nechte se vyšetřit – Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš zajistí spolehlivý kardiogram. Můžete využít také Horečku Václava Hraběte a Samolásky a soulásky Josefa Pepsona Snětivého.

FOTO: Rudiš, Malijevský

Jaroslav Rudiš a Igor Malijevský – tvůrci EKG, Zdroj: archatheatre.cz

Postbeatnický večer s atmosférou malých divadélek 60. let s kytarovým duem Jiří Pertl, Václav Prejzek si nenechte ujít 19. září od 20 hodin v čajovně Rybanaruby (Mánesova 87, Praha 2). Hlavním lákadlem večera bude jevištní adaptace povídky Horečka a básní Václava Hraběte.

Srdečním záležitostem se nevyhnete

Další z nezapomenutelných literárních kardiogramů Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, EKG – O lásce a pitvání se koná 19. září od 20 hodin v Divadle Archa (Na Poříčí 26, Praha 1). Interprety i interpretovanými tohoto večera budou K. J. Erben, J. H. Krchovský, Jan Soukup, Hana Lundiaková a další.

Knihu Josefa Pepsona Snětivého s názvem Samolásky a soulásky pokřtí zpěvák Michal David a herec Miloň Čepelka. Na literárně-hudební večer spojený s autogramiádou přijďte 22. září v 17 hodin do literární kavárny Paláce knih Luxor v 1. patře (Václavské náměstí 41, Praha 1). Pokud nevěříte, že hlavním tématem knihy není gramatika českého jazyka, zkuste si název přečíst znova a pozorně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Literatura vyléčí vaše city