Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Lindsay Lohan si přespříliš pohrává s alkoholem a drogami. Půjde do vězení

Veronika Jílková

Veronika Jílková

16. 7. 2010

FOTO: Lindsay Lohan je závislá na drogáchLindsay Lohan byla vyšetřována v Los Angeles za opakovatelné požívání drog a alkoholu. Její advokát se ovšem případu vzdal a tak to vypadá, že Lindsay skončí za mřížemi.

Lindsay Lohan je závislá na drogách

Lindsay Lohan je závislá na drogách

Advokát herečky Lindsay Lohan, Shawn Chapman Holley, rezignoval z případu krátce po vynesení rozsudku u soudu, kdy byla Lindsay obžalovaná za osobu závislou na drogách. Prozatím nebylo oznámeno, kdo by měl Shawna nahradit.

Během pobytu ve vězení bude navštěvovat i odvykací kúry na alkohol a jiné drogy.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Alkoholička tělem i duší?

V roce 2007 dostala Lindsay tříletou podmínku, když byla zadržena, jak opilá sedí za volantem. Hladina alkoholu v krvi se vyšplhala nad jedno promile a byla pod vlivem kokainu. Od této doby porušila dopravní předpisy ještě několikrát. V březnu roku 2009 se poprvé dostavila na léčení, které později považovala za velké nedorozumění a zbytečnost. K alkoholu a drogám se opět vrátila.

Při svém posledním zasedání u soudu se Lindsay nervově zhroutila a prosila soudce o odpuštění. Její pláč jí ovšem svobodu nezaručí a tak si Lindsay po nějakou dobu posedí ve vazbě, aby si uvědomila, co vše napáchala. K dispozici jí opět bude řada psychiatrů a léčebna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lindsay Lohan si přespříliš pohrává s alkoholem a drogami. Půjde do vězení