×
TOPZINE.cz

Liam Gallagher: Budeme slavnější než Beatles

FOTO: Liam Gallagher
Liam Gallagher chce být se svou novou kapelou slavnější než Beatles

Liam Gallagher má evidentně velké cíle. Bývalý frontman Oasis prý totiž chce, aby jeho nová kapela Beady Eye byla úspěšnější než Beatles. Prohlásil to před nedávnem v rozhovoru pro NME.

Liam Gallagher chce být se svou novou kapelou slavnější než Beatles, Zdroj: oficiální stránky zpěváka

„Seru na Oasis, chci být slavný jako Beatles. Chceme s Beady Eye prodat hromadu nahrávek, hrát na stadionech a inspirovat spoustu dětí v celým zkur*eným vesmíru,“ prohlásil v rozhovoru Liam Gallagher. Jedním dechem však dodal: „Ale jestli se to nepodaří – a nejspíš ne – tak co na tom sejde?“

Hvězda britpopu 90. let se také pustila do jiných hudebníků. O britských Elbow prohlásil: „Elbow (Loket) – to je pěkně blbý jméno pro kapelu. To si rovnou můžou říkat The Knees (Kolena).“  Neušetřil ani zpěváka The Strokes Juliana Casablancase. Gallagherovi na něm prý vadí, že se pořád tváří otráveně.

Skupinu Beady Eye založil Liam Gallagher v roce 2009, po odchodu svého bratra Noela z Oasis. V kapele hraje také někdejší kytarista a baskytarista Oasis. V listopadu loňského roku vyšel první singl kapely, který byl volně ke stažení na internetu. Na konci února Beady Eye vydali své debutové album Different Gear, Still Speeding.

Liam Gallagher je mimo jiné velkým fanouškem Beatles. Vždycky tvrdil, že jejich styl ovlivnil i jeho vlastní tvorbu. Loni v létě se také objevila zpráva, že chystá životopisný film o posledních letech existence liverpoolské čtveřice.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..