Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Letošní Hip Hop Kemp má být plný atrakcí

hip-hop_kempSvátek pro vyznavače rap a hiphop music přichází  za čtrnáct dní. Nechte se nalákat už nyní na množství světových jmen a jedinečných atrakcí.

Přichází srpen, druhá část prázdnin, a sním i další řada známějších i méně známých festivalů. Výběr je opravdu bohatý a téměř pro každého. Mezi stálicemi srpnové produkce se již několik let pohybuje také Hip Hop Kemp, hiphopový svátek patřící mezi největší svého druhu u nás i ve střední Evropě.

Stejně jako léta předešlá hostí festival Hradec Králové, který po dobu konání festivalu propůjčuje prostor zvláště vhodný ke konání jakéhokoliv festivalu, letiště, které se osvědčilo již několik ročníků předem.

Plochu o velikosti několika fotbalových hřišť jako již tradičně zaplní více než dvě desítky barů, stánků s jídlem, oblečením i nejrůznější atrakce, mezi kterými si tu svou vybere snad každý správný blázen. Letos je pro požitkáře připraven například zorbing (ano, máte pravdu, pokud se vám okamžitě vybaví obrovská koule řítící se nezastavitelně z kopce dolů), bungee, čtyřkolová dráha nebo oblíbené Gambrinus City, kde je k dispozici vodní fotbálek, horolezecká stěna.

Pokud už se jedná o pozvánku na akci, je rovněž dobré zmínit i vystupující. První se hodí zmínit nejvýše uvedeného a letošní hvězdu první kategorie, Američana Method Mana. Jako další neméně známí vystoupí například La Coka Nostra, Lady Sovereign, Terminology nebo Camp Lo. Z interpretů domácí scény (nebo téměř domácí) se na podium ukáží třeba Slováci VecKontrafakt. Mezi dalšími vystoupí  známá česká formace Indy a Witch nebo rovněž čeští PIO Squad.

K dnešnímu dni jsou lístky na Hip Hop kemp, který se koná od 20. do 22. srpna, v předprodejích k dostání řádově za 1 000 korun pro obyčejného a 2 000 korun pro VIP návštěvníka. Více informací o vstupenkách a samotném programu festivalu naleznete na webu hiphopkemp.cz.

Zdroj foto: hiphopkemp.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letošní Hip Hop Kemp má být plný atrakcí