Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Letní trendy 2023. Co se právě nosí?

Každá žena chce být krásná a přeje si, aby jí to slušelo. Kde ale hledat inspiraci v módě a módních trendech? Nestačí jen sledovat ženy na ulici. Dobrou zprávou však je, že dokonalý přehled módních trendů v kosmetice, manikúře a oblečení přinášejí nejrůznější magazíny pro ženy, které se tak mohou stát cenným zdrojem inspirace. Pojďme se podívat na to, co se právě nosí a třeba i na to, jakými plavkami můžete upoutat u vody.

Módní tipy pro letní sezónu 2023

Hitem letošní letní sezóny jsou černá nebo také zelená barva. Nosí se černé letní šaty, spousta doplňků v tyrkysové nebo zelené barvě. In jsou výrazné a syté barvy, kombinace červené s růžovou, ale hlavně také pastelové odstíny, například béžová, krémově bílá či jemná růžová a starorůžová, veškeré odstíny fialové, tedy lila, šeříková, vřesová až po tmavě švestkovou. Velice módní je džínovina, zejména džínové maxisukně, džínové korzety nebo džínové tašky, klidně přešité ze starých riflí. Pokud si vezmete pastelový top, džínovou maxisukni, přehodíte přes sebe bílou pánskou košili nebo si ji zavážete na uzel a k tomu si vezmete tenisky, neuděláte žádný módní přešlap.

Dalším módním prvkem jsou totiž rozevláté pánské košile, košilové šaty a šaty oversize, do kterých byste se vešla klidně třikrát. Váš oblíbený časopis pro ženy vám skvěle předvede, po čem sáhnout a co by nemělo chybět ve vašem šatníku. Určitě stále převládá i vliv módy 80. let, dále spousta kapes u kalhot, což je velmi praktické a oblíbené. Nosí se i luxusní teplákové soupravy.

Balerinky jsou stále na vrcholu a patří mezi nejoblíbenější a nejpohodlnější dámskou obuv. Hodí se prakticky ke všemu. Objevuje se také gothic styl, čím dál častěji potkáte ženy s těmito prvky na ulici. K létu samozřejmě ale patří i rozevláté šaty a dlouhé sukně v jemných pastelových odstínech vypadající velmi romanticky a žensky.

Trendy pro plavky 2023

Když zaostříme na plavky, trendy jsou opět pastelové odstíny plavek, případně také metalová či stříbrná barva. Vyhrávají všechny odstíny jemně růžové, fialové, světlemodré a tyrkysové, stříbrné nebo modrošedé. Nosí se především chladnější odstíny barev, například kombinace bleděmodré s bílou, ale i klasická černá s bílými prvky, anebo naopak, jednoznačně nezklame. Co se týká střihu, vždy je dobré volit s ohledem na postavu. A módní jsou letos šňůrky, tedy zavazování plavek na šňůrky, jako se to nosilo v 80. letech.

Trendy v manikúře 2023

A jaké jsou trendy v manikúře? Vrací se francouzská manikúra a jemné pastelové barvy nehtů. Spoustu inspirace najdete ve svých oblíbených ženských magazínech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letní trendy 2023. Co se právě nosí?