Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Letní šaty: Inspirace na prázdniny a dovolenou

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

5. 5. 2010

Chcete být v létě krásná a vézt se na vlně letošních módních trendů? Nevíte, jaké šaty budou sedět právě vám? Poradíme vám, jaké barvy a střihy zvolit pro to, abyste vypadala přirozeně a zároveň svůdně a sexy. Pojďme si představit ty nejlepší trendy, které budou slušet každému.

Zdroj: jujijn.wordpress.com

K létu patří šaty

Co jiného v létě nosit než pohodlné skvěle padnoucí šaty. Je úplně jedno,  jakou délku šatů zvolíte. Třeba minišaty budou vypadat sexy a vyzývavě a k tomu jsou ideální na pořádně horké letní dny. Jednobarevné šaty už tak trochu nudí, proto se nebojte různých kombinací barev! Stylisté se často nechávají slyšet, že v létě letí každá barva a žádnou tak nemůžete nic zkazit.

Malá drobná postava

Obecně volte vzdušnější a volnější šaty, abyste skryly případné nedostatky na vaší postavě. Výjimkou jsou ženy menšího vzrůstu a štíhlé postavy. V tomto případě nevolte dlouhé šaty. Naopak vsaďte na přiléhavější mini šaty, protože s volnými byste vypadala ještě menší, než ve skutečnosti jste.

Zdroj: female-fashion.co.uk

Vysoká štíhlá postava

Pokud jste vysoké postavy, rozhodně se nebojte vzít si šaty s bohatými vzory dlouhé až ke kotníkům. Je jedno, jestli budou na ramínka, nebo ne. Upoutejte na sebe pozornost pestrostí, originalitou a vzory, které přitáhnou pohledy. V tomto případě ale upusťte od vysokých podpatků, které by logicky vaše tělo ještě více protáhly. Proto zvolte například páskové sandálky nebo žabky, které jsou v létě velkým hitem a nic jimi nezkazíte.

Zdroj: fashionlooks.onsugar.com

Ženy s pár kily navíc či velkými boky by měly místo šatů dát určitě přednost sukním do tvaru A, které opticky zeštíhlí postavu. Takže nebrat na sebe nic upnutého ani přilehlého. Barva bude nejlepší určitě černá, popřípadě hnědá, která také napomůže k zeštíhlení.

Zdroj: trendmill.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letní šaty: Inspirace na prázdniny a dovolenou