Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Létní prázdniny zakončí 42. ročník vizovického Trnkobraní

Redakce

Redakce

20. 8. 2009

trnkobraní600_338Na konci letních prázdnin ve dnech 28. – 30.8. 2009 proběhne na Moravě oblíbená akce zvaná Trnkobraní. Nejenže je Trnkobraní jedním z největších letních festivalů a významnou akcí pro celý zlínský a jihomoravský kraj vůbec, ale letos bude významé i pro krále Trnkobraní Bolka Polívku. Bolek Polívka totiž na vizovické Trnkobraní přiletí vrtulníkem a oslaví zde své šedesáté narozeniny.

Kromě oslavy narozenin se návštěvníci můžou těšit na bohatý program doprovázený popíjením slivovice, a nebo soutěží v pojídání švestkových knedlíku, tzv. švestkyjáda, kterou bude moderovat všem známý Zdeněk Izer.

Dále budou pro návštěvníky připraveny 3 stage, na kterých si každý najde své oblíbence, protože vizovické Trnkobraní je multižánrový festival. Představí se tu rockové hvězdy, pop stars, baviči, představitelé world music a nejlepší DJ’s.

Na hlavní stagi vystoupí DIVOKEJ BILL & ČECHOMOR , Mig 21, Horkýže slíže, Kryštof a jiní. Na jiných stagích si budete moct poslechnout například THE CROSSROADS – semifinalisté soutěže RGM Live Space nebo MICHAELA BURIANA.

Opravdu je na co se těšit, program je letos velmi zajímavý a na své si přijde každý.

Podívejte se níže na line-up:

Vizovicke_Trnkobrani_2009

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Létní prázdniny zakončí 42. ročník vizovického Trnkobraní