Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Letecké zážitky, na které nezapomenete: Vyhlídkové lety, seskok padákem i letecký simulátor

Letecký zážitek můžete darovat svým nejbližším i sami sobě. Ať už vyberete let balónem, vyhlídkový let letadlem, seskok padákem nebo letecký simulátor, buďte si jistí, že na tento zážitek nikdy nezapomenete.

Vyhlídkové lety

Pozorování země z velké výšky a kochání se přírodou i širým okolím vás spolehlivě vytrhne z rutiny všedního dne. Vrcholky hor, špičky stromů a střechy domů budete mít jako na dlani. Vyhlídkový let je nezapomenutelným zážitkem pro jednotlivce, zamilované páry i celou rodinu. Nasednout přitom můžete do letadla, větroně či vrtulníku anebo zkusit romantický let balónem.

Řízení letadla

V některých případech je možné obohatit klasický vyhlídkový let o řízení letadla, samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora. Dostanete tak možnost zkusit si vlastnoručně pilotovat letadlo a splnit si tak svůj tajný sen.

Letecký simulátor

Řízení skutečného letadla se bojíte, ale přesto vás pilotování láká? V tom případě se můžete stát pilotem na zkoušku. Letecký simulátor působí velmi reálně a umožňuje zkušební let ve strojích jako je Airbus A320, dopravní letadlo ATR nebo třeba Boeing 737. Vyzkoušet si můžete dokonce i řešení krizové situace a pokusit se přistát jen s jedním motorem nebo hořící kabinou. Buďte si jistí, že leteckým simulátorem potěšíte každého fanouška letadel.

Seskok padákem

Seskok padákem je ideální pro všechny milovníky adrenalinových sportů. Pokud byste si chtěli seskok z letadla nejprve natrénovat, můžete začít se simulátorem volného pádu ve větrném tunelu.

5 důvodů, proč si vybrat právě Letecké zážitky

1. Zážitky po celé ČR

Za leteckým zážitkem nemusíte cestovat dlouhé hodiny. Různé zážitky lze absolvovat na více než 30 místech po celé České Republice. Chcete-li třeba letět, vyberte si jedno z 15 letišť po celé České republice od Chebu po Ostravu, od Českých Budějovic po Českou Lípu a vzhůru do oblak.

2. Bohaté zkušenosti

Letecké zážitky spolupracují s profesionálními piloty a za dobu svého působení už zrealizovali lety pro více než 3000 zákazníků. Každý měsíc přitom zabezpečí kolem 100 letů a v případě dobrého počasí létají každý den.

3. Dárkové poukazy

Chcete darovat letecký zážitek, ale lámete si hlavu nad tím, jaký zvolit? Využijte univerzálního dárkového poukazu, na základě kterého si obdarovaný vybere právě ten zážitek, který ho nejvíce zaujme. Dárkové poukazy jsou platné po dobu 6 měsíců, takže má obdarovaný spoustu času si zážitek vybrat a naplánovat. A pokud budete chtít, můžete jeho platnost prodloužit až na 12 měsíců.

4. Příznivá cena

Díky velkému počtu realizovaných letů jsou ceny všech leteckých zážitků velmi dobře dostupné.

5. Garance spokojenosti

Vyhlídkové lety, seskoky padákem i letecký simulátor vyzkoušely tisíce spokojených zákazníků. Pokud se nakonec rozhodnete dárek nevyužít, můžete poukaz do 30 dnů bez udání důvodu vrátit. Stejně tak je možné zážitek zdarma vyměnit za jakýkoliv jiný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letecké zážitky, na které nezapomenete: Vyhlídkové lety, seskok padákem i letecký simulátor