Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Let it Roll oznamuje kompletní line-up warm-upu a první jména na březen

Martin Peška

Martin Peška

11. 2. 2009

Největší český drum & basse festival Let it Roll uspořádá pro své nedočkavé fanoušky zahřívací kolo na třech stagích v Abatonu, kde v pátek 20. února vystoupí například DJ Hazard z Velké Británie či britsko-francouzské spojení MCs Ragga Twins & DJs Damalistik. Na březnové akci bude k vidění například Pendulum.

Foto: Pendulum

„Let it Roll warm-up nabídne na drum & bassové stagi jump-upového experta Hazarda, jehož tracky hrdě vydávají labely jako Ganja nebo True Playaz,“ sdělil pro Topzine.cz tiskový mluvčí festivalu Kryštof Benča a dodal: „Společně s ním svůj um ukážou Philip TBC, Basetix Unity, Wash! a Eska.“

Pro fanoušky dubstepu a breakbeatu pořadatelé zajistili dvacetiletého londýnského Youngstyho, který s DJingem začal už ve dvanácti letech. Mimo něj se představí i Machine Funck, Pixieho, Sukiho, Babylon Rockera nebo Technicala.

Na warm-upu v Abatonu bude oficiálně zveřejněn kompletní line-up halové akce Let it Roll, která se odehraje v tovární hale u stanice metra Kolbenova 13. března. První čtyři jména line-upu už jsou známá. „Set si v „Kolbence“ vystřihne DJ z projektu Pendulum, stejně jako Sub Focus, Friction nebo Black Sun Empire,“ uvedl Benča.

Další tři headlinery chtějí pořadatelé držet co nejdéle v utajení. Zatím nechávají své fanoušky tipovat na stránkách festivalu www.letitroll.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Let it Roll oznamuje kompletní line-up warm-upu a první jména na březen