Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lesbička Linda Perry se zasnoubila se Sarou Gilbert z Roseanne

Redakce

Redakce

13. 4. 2013

Americká zpěvačka Linda Perry před pár dny oznámila zásnuby s herečkou Sarou Gilbert. O tom, jak nezvykle byla celá událost pojata, se Perryina novopečená snoubenka rozpovídala během televizní talk show na stanici CBS.

FOTO: Linda Perry

Linda Perry. Zdroj: myspace.com

„Šli jsme do parku, sedli si a začali jíst. Poblíž seděl kluk s kytarou, kterého Linda požádala, zda by mohl zahrát píseň Love Song od The Cure,“ popsala Gilbert. „Jakmile začal, přidávali se i ostatní lidé okolo a jak jsem tomu celá fascinovaná přihlížela, Linda vytáhla z jejího batohu trička s nápisy Vezmeš si mě? a jedno z nich mi podala.“

Dojetí umocnila přítomnost rodičů a přátel

„Je to ta nejúžasnější žádost, jakou si lze představit,“ netají se nadšením zpěvaččina nastávající nevěsta. „ Když mi potom Linda řekla, abych se otočila, stáli tam naši rodiče a několik nejlepších přátel. V tu chvíli jsem zjihla jak malá holka, byla jsem dojatá jako snad ještě nikdy.“

Osmatřicetiletá Sara Gilbert je známa především díky roli dcery Darlene Conner v jednom z nejpopulárnějších sitcomů devadesátých let s názvem Roseanne. Do dnešní doby se podílela na mnoha filmech, a také spoustě programech televize CBS. Z předchozího vztahu s producentem Allisonem Adlerem má dvě děti.

Její snoubenka Linda Perry, které je 47 let, byla jednou ze zakládajících členů kapely 4 Non Blondes. Po jejím rozpadu začala psát texty pro ostatní zpěvačky, například Pink nebo Chtistinu Aguileru. Dále se podílela na některých albech Courtney Love nebo Kelly Osbourne.

V roce 2004 její píseň Beautiful získala nominaci na Grammy Award.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lesbička Linda Perry se zasnoubila se Sarou Gilbert z Roseanne