Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lepkavá a sladká Madonna na DVD a Blu-Ray!

Redakce

Redakce

28. 3. 2010

Madonna - Sticky&SweetPondělí 29. března. To je ten den všemi fanoušky popové královny dlouho očekávaný. Záznam z Madonnina turné Sticky & Sweet na ně bude čekat ve většině prodejnách hudebních nosičů.

Zdroj: Warner Music

Madonna, Zdroj: archiv

Turné odehrávající se ve 32 zemích světa zhlédlo naživo více než 3,5 milionu nadšenců. Údajně nejúspěšnějším turné sólového umělce se teď můžete zpětně pokochat z pohodlí svých gaučů na DVD/CD a Blu-Ray/CD. Distributorem koncertu nesoucího název Sticky & Sweet je Warner Bros Records.

Čím se chystá disk diváky ohromit?

Můžete se těšit nejen na hity jako Hung Up, Ray of Light, Like a Prayer nebo 4 Minutes. Dějištěm bylo Buenos Aires, kde se natáčelo během čtyř dní a na koncerty dorazilo 256 000 fanoušků. Krom starších kousků zde najdete i Hard Candy z posledního studiového alba, za které obdržela cenu Grammy, a sugestivní přednes Don’t Cry For Me Argentina, kde Madonna strhla ke zpěvu i dav argentinských diváků.

Ti, kteří již nemohou dospat, se zatím můžou navnadit například kolekcí největších hitů extravagantní zpěvačky Celebration.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lepkavá a sladká Madonna na DVD a Blu-Ray!