×
TOPZINE.cz

Leonardo DiCaprio si zahraje v Eastwoodově filmu o drsném řediteli FBI

Režisér Clint Eastwood započal práci na svém novém snímku s názvem J. Edgar. V hlavní roli se představí Leonardo DiCaprio a o scénář se postaral oscarový scenárista Dustin Lance Black.

Leonardo DiCaprio ve filmu Počátek, Zdroj: distributor filmu

Filmové drama vypráví příběh jedné z nejkontroverznějších postav nedávné americké historie, Johna Edgara Hoovera. Ten byl totiž prvním a zároveň nejdéle sloužícím ředitelem FBI. Mnohými obdivován za svůj přínos kriminalistice, jinými kritizován za nevybíravé metody a porušování zákona.

Vedle již zmíněného Leonarda DiCapria se ve filmu objeví Judi Dench jako Hooverova starostlivá a pečující matka, Anne Marie Hoover. Dále se můžeme těšit na Naomi Watts v roli Hooverovy sekretářky nebo na Armie Hammera, kterého jsme mohli vidět v hitu loňského roku, filmu The Social Network, jenž tento týden získal tři oscarová ocenění.

Producenty filmu jsou Clint Eastwood a Brian Grazer. Za kameru se postaví Eastwoodův dlouholetý spolupracovník Tom Stern. O celosvětovou distribuci se postará společnost Warner Bros. Pictures.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..