Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Leonard ze seriálu The Big Bang Theory si zahraje po boku Justina Timberlakea

Adéla Nikodýmová

Adéla Nikodýmová

23. 10. 2010

Do připravovaného akčního sci-fi thrilleru I’m.Mortal, přibyla další postava. Nově obsazen byl Johnny Galecki, hvězda z Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). Je to jeho první hlavní role od natočení úspěšného seriálu. Zatím je známo, že si zahraje po boku Justina Timberlakea, Amandy Seyfried, Cilliana Murphyho a Olivie Wilde.

John Galecki, Zdroj: distributor seriálu

Snímek, který režíruje podle vlastního scénáře Andrew Niccol (Gattaca, Obchodník se smrtí), se začne natáčet koncem tohoto měsíce a je posazen do nepříliš vzdálené budoucnosti. Lidé přestanou stárnout ve věku 25 let, a aby se zabránilo přelidnění populace, stane se běžným platidlem čas. Žít tedy budete jen tak dlouho, dokud budete schopni platit. Bohatí tak mohou žít prakticky navždy, chudí musí zemřít. Každý se proto snaží si různými cestami zajistit svoji nesmrtelnost.

Justin Timberlake se nám přestaví jako Will, rebel z ghetta, který je chybně obviněn z vraždy zámožného muže a je donucen dát se na útěk, přičemž vezme s sebou i svou krásnou rukojmí Amandu SeyfriedOlivii Wilde uvidíme jako Willovu matku.

Amanda Seyfried ve snímku Dopisy pro Julii, Zdroj: distributor filmu

Johnny Galecki ztvární Timberlakeova nejlepšího kamaráda, sužovaného svým věčně opilým otcem, který promarňuje drahocenný životní čas celé rodiny.

Cillian Murphy, kterého známe především jako jednu z klíčových rolí filmu Počátek, si zahraje v připravovaném snímku úředníka z organizace Timekeepers, popisované slovy: „Přesní jako čas, který spravují.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Leonard ze seriálu The Big Bang Theory si zahraje po boku Justina Timberlakea