Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Leona Šenková překvapivě opustila Česko Slovenskou Superstar!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

10. 11. 2009

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_53Večer otevřeli finalisté společnou písní, kde se jich samozřejmě sešlo všech dvanáct. Thomas Puskailer dokonce létá kvůli této písničce až z Londýna, aby si ji mohl společně se svými kamarády zazpívat na pódiu. Z dnešní osmičky zpěváků, při třetím finálovém večeru vypadne pouze jeden z nich. Na dalším finále v neděli budou postupující finalisté zpívat rockové písničky. 

Leona Šenková, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Leona Šenková, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Ondřej Hejma na vyřazení tipoval Mira Šmajdu, i když mu budou chybět schůzky s Mirou na toaletě. Dara řekla jméno toho, kdo to snáší hrdinně a to také Šmajdu. Jen u nich jméno Šmajdy nezaznělo naposled. To samé řekli také Marta i Pavol.

První, koho si moderátoři zavolali, byl Ben Cristovao a postoupil. Jako druhá přišla Leona Šenková, které se třetí finálové kolo velmi podařilo. Poslali ji ale do čekárny, i když by se do rockového kola velice hodila. Na svůj osud si však musela ještě počkat. Miro Šmajda, kterého všichni porotci tipovali na vypadnutí, se postavil před moderátory. Také ho poslali do čekárny. Jak jinak, napětí musí být. Naproti tomu Moniku Bagárovou hned poslali nahoru. Mohla stoupat po schodech do nebe do dalšího kola. Budeme se na ni těšit jak zazpívá rockovou písničku v dalším finále. S nápisem na tričku King of pop předstoupil před publikum Martin Chodúr. A kde by mohl být king než ve finále. Lepší výkon než v minulém kole předvedl Denis Lacho, ale na hodnocení si musel ještě počkat.

Není stará jako Stará. Dominika se cítila nervózně a bohužel nervozita vládla ještě chvíli, protože ji moderátoři necitelně poslali také do čekárny. Rychlým skokem poslali Jana Bendiga rovnou nahoru k ostatním postupujícím ačkoli v čekárně ještě ani jednou nebyl.

Na svůj ortel si tedy museli počkat tito čtyři: Denis Lacho, Dominika Stará, Miro Šmajda a Leona Šenková. Dobrá zpráva je, že se ani jeden z porotců netrefil, protože Miro postoupil do dalšího kola. Chlapi to prý lépe snášejí, a tak začli s kluky. Další na řadě  byl Denis Lacho, kterého moc netrápili a také postoupil. Dvě slečny zůstaly v čekárně. Dominika a Leona. Jedna z nich musela vypadnout. Na třetím finále vypadla ze soutěže Česko Slovenské SuperStar k překvapení všech Leona Šenková. Na rozloučenou svým fanouškům zazpívala píseň od Marie Rottrové. Její nejúspěšnější výkon podle poroty Lásko voníš deštěm zazpívala svým rockovým hlasem a se slzami v očích. S Leonou se už v dalším finále neuvidíme, ale můžeme se těšit na sedmičku nejlepších už v neděli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Leona Šenková překvapivě opustila Česko Slovenskou Superstar!