Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Leona Lewis změnila image a nahrává své třetí album

Redakce

Redakce

28. 2. 2011

FOTO: Anglická zpěvačka Leona LewisAnglická zpěvačka teď pravděpodobně razí heslo změna je život. V letošním roce ji čeká spousta práce, protože se právě vrhla na natáčení svého třetího alba, s nímž kromě odlišného hudebního stylu souvisí také razantní změna image.

FOTO: Leona Lewis

Anglická zpěvačka Leona Lewis, Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Svou kariéru sólové zpěvačky odstartovala v soutěži X Factor, kterou v roce 2006 vyhrála. Následovalo natočení první desky Echo a spolupráce s významnými producenty Davidem Guettou, Dallanem Austinem a také s Ryanem Tedderem, autorem písně Bleeding Love. Krátce na to se právě tento song stal jejím největším hitem.

Před dvěma lety spojila svůj krásný silný hlas s příběhem modrých bytůstek žijících na Pandoře a nazpívala tak úvodní píseň I See You ke snímku režiséra Jamese Camerona Avatar.

Leona se před pár dny objevila na veřejnosti a rázem se stala středem pozornosti. Tmavší odstín vlasů, střižená ofina a výrazné oční líčení prozradily, že si zpěvačka pohrává s razantní změnou své image. Předvedla také odvážné módní kreace – ať už outfit v křiklavé zeleno-růžové kombinaci nebo černý top s vyzývavým polibkem na prsou.

Dá se říct, že její nový look je teprve začátkem, na který vsadila kvůli připravovanému albu, které by se letos mělo dočkat svého vydání. Zpěvačka oslovila svůj manažerský tým s návrhem vytvořit rytmické, živé songy, ze kterých by alespoň částečně vystupovala odlišná část její osobnosti – drsná holka s ostrými lokty.

Z připravované desky zmizely pomalé, procítěné balady a místo nich se objeví písně ve stylu taneční hudby a techna. V souvislosti se změnou hudebního žánru by chtěla na své nové desce spolupracovat se členem skupiny Black Eyed Peas, will.i.amem, který spolupracoval například s Cheryl Cole nebo Usherem. O vývoji celého projektu Leona řekla: „Bude to velká změna, spolupracuji s novými producenty, ale jsem z toho upřímně velmi nadšená.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Leona Lewis změnila image a nahrává své třetí album