Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lenny Kravitz zazpívá a zatančí na brněnském Velodromu!

Dušan Takáč

Dušan Takáč

10. 5. 2009

Slavný americký zpěvák Lenny Kravitz se v rámci turné ke svému novému albu It is time for a Revolution podívá i do České republiky. Nebude to však do hlavního města, ale do moravské metropole.
Zpěvák, který 26. května oslaví svoje 45. narozeniny, pokřtil svoje album sice již před více než rokem, a cestu s ním nachází do srdce Evropy již podruhé. Loni z něj v červnu zahrál písně už v pražské O2 Aréně.

Za svoji dvacet let trvající kariéru nasbíral řadu hitů, kterými dokáže rozpumpovat publikum. Mezi nimi jsou například Fly Away, Are you gonna go away nebo I Belong to You, nejen těmi roztančí nohy všech návštěvníků 19. června.

„Jsem člověk, který vždy zkouší experimentovat s novými věcmi a snažím se nezůstávat na jednom místě. Obklopuji se různými lidmi a různými vlivy a domnívám se, že tento fakt se promítá i do hudby, kterou tvořím,“ vyjádřil se o svém posledním albu.

Jako v dřívějších letech, i zde vypovídá o lidských emocích a lásce pomocí svého nezaměnitelného mixu rocku, funku a soulu. A opravdu se o takovou malou revoluci jedná, uvidíme, zda ji znovu podpoří lidé z revolučního českého národa jako posledně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lenny Kravitz zazpívá a zatančí na brněnském Velodromu!