Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lenka Dusilová a Eternal Seekers podpoří sdružení Cerebrum

Redakce

Redakce

10. 2. 2011

FOTO: Lenka DusilováBenefiční koncert Lenky Dusilové a Eternal Seekers na podporu sdružení osob po poranění mozku se uskuteční 23. března od 20 hodin v pražském Divadle Archa. V předprodeji zbývá několik posledních vstupenek.

FOTO: Lenka Dusilová

Lenka Dusilová, Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

První a zatím jediné avizované letošní vystoupení jedné z nejuznávanějších českých zpěvaček Lenky Dusilové a projektu Eternal Seekers bude součástí Týdne osob po poranění mozku. Osvětovou akci každoročně pořádá občanské sdružení Cerebrum.

Vstupenky na benefiční koncert pro Cerebrum, který se uskuteční 23. března v Divadle Archa, můžete koupit on-line zde.

„Prostřednictvím tohoto benefičního koncertu bychom rádi rozšířili povědomí o problematice poškození mozku a také získali finanční prostředky na některé naše aktivity, mezi které patří mimo jiné Rehabilitační program a Informační a poradenský servis pro naše klienty,“ říká předsedkyně správní rady Marcela Janečková.

Eternal Seekers jsou na tuzemské scéně ojedinělým projektem. Lenka Dusilová společně se svými spoluhráči, pianistkou Beatou Hlavenkovou a kvartetem Clarinet Factory, překračují žánrové hranice. Deska Eternal Seekers, která vyšla v roce 2008, je syntézou jazzu, současné vážné hudby i melodického písničkářství.

Lenka Dusilová & Eternal Seekers – Za vodou:

Ve středu 23. března se Eternal Seekers, podobně jako při svém prvním společném vystoupení v roce 2007, sejdou, aby podpořili dobrou věc. Přispět můžete zakoupením vstupenky v hodnotě 385 a více korun (vstupné je rozdělené do čtyř kategorií). Lístky koupíte on-line zde nebo v pokladně Divadla Archa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lenka Dusilová a Eternal Seekers podpoří sdružení Cerebrum