Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Leighton Meester vydá debutové album

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

16. 12. 2009

Leighton MeesterHerečka a zpěvačka Leighton Meester, nejlépe známá zřejmě díky roli Blair Waldorf v seriálu Gossip Girl, vydá debutové album, které ponese její jméno, v únoru nebo březnu příštího roku. Poté odstartuje koncertování naživo.

Zdroj: vivagoal.com

Leighton Meester, Zdroj: vivagoal.com

Leighton Meester nedávno odhalila, kdy předpokládá vydat debutové album, jednoduše nazvané, Leighton Meester: „Přemýšlím o vydání někdy v únoru nebo březnu,“ řekla, „a potom budu mít trochu času na turné, jít opravdu do toho a udělat živou show.“ Na začátku roku 2010 bude mít seriálová Blair skutečně více času, protože natáčení Gossip Girl má právě v té době přestávku.

Teprve nedávno Leighton představila svůj první singl Somebody to Love, na kterém se podílel Robin Thicke. Poté na začátku prosince opět zamířila do nahrávacího studia, tentokráte s Lil Waynem, aby natočila duet Make It Rain. Mezi dalším materiálem se nachází song You’re Not as Cool as You Think You Are, který popsala jako setkání Katy Perry s Reginou Spektor. Její hlas můžete znát také z písně Good Girls Go Bad dance punkové skupiny Cobra Starship.

The YouTube ID of bQHxvLgKCW0& is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Leighton Meester vydá debutové album