Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Legenda se vrací, Nazareth čtyřikrát zahrají v Čechách

Redakce

Redakce

5. 11. 2009

zdroj: oficial web NazarethSkotští Nazareth chystají v listopadu miniturné po České republice. Kapela, která dosáhla největších úspěchu v sedmdesátých letech, u nás odehraje hned čtyři koncerty. Svou minisérii malých zastávek odstartuje rocková formace velkého jména v liberecké Tipsport aréně, kde vystoupí 25. listopadu.

Zdroj: Oficial Nazareth website

Zdroj: Oficial Nazareth website

Tato stálice rockového nebe k nám zavítá už poněkolikáté. Fanoušci se mohou těšit na časem prověřený repertoár a největší hity kapely, jako Love Hurts, Dream On nebo Holiday. Nazareth se proslavili vydáním alba Exercises v roce 1972 a na jeho věhlas navázali i s dalšími alby jako Razamanaz, Loud’N’Proud, či třeba Hair of the Flight.

Skladba  z posledně jmenované desky, s neskutečně dlouhým názvem, Now You’re Messing With a Son of a Bitch, byla hymnou všech rockových rádií sedmdesátých let.

Mezi dalšími městy, které  Nazareth navštíví, bude Písek, a to 26. listopadu. Následující den, 27. listopadu, koncertují Nazareth v Plzni a nakonec přijedou na Moravu, kde 28. listopadu rozeznějí zlínskou  Novestu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Legenda se vrací, Nazareth čtyřikrát zahrají v Čechách