Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ledové sny na DVD: Přes peripetie života znovu na vrchol

Jiří Hannich

Jiří Hannich

31. 3. 2010

Ledove-sny-1Svět krasobruslení je světem překrásných piruet, odvážných skoků, směsicí uměleckého cítění a sportovních dovedností. Za tímto líbivým hávem se však neskrývá nic jiného než velká dávka úsilí a cílevědomosti. Ledové sny, které si nově můžete sehnat na DVD, jsou dojemným příběhem o lásce na ledě i mimo něj.

Zdroj: distributor filmu

Ledové sny Zdroj: distributor filmu

Film

Alexis Winston je mladá, krásná a především talentovaná krasobruslařka, která si respekt soupeřek vydobyla díky své ohromné píli a sebezapření. Úspěch na ledové ploše je pro ni vším. Odjela tedy z malého městečka, odkud pochází, a nechala zde svého milovaného přítele. Avšak náhle přichází pád, jenž Alexis naprosto změní život. Ztráta zraku uvrhá na její psychiku temnotu pochybností o vlastních schopnostech. Právě v tuto přetěžkou chvíli potřebuje někoho, kdo by ji přesvědčil, že má dost sil znovu si obout brusle a uskutečnit svůj sen.

Ledové sny jsou remakem romantického snímku, který byl dokonce v roce 1978 nominován na Oscara. Sportovní nadšenci budou jistě zvědaví, jak se s hlavní rolí popasovala americká krasobruslařka Taylor Firth. Kromě ní se ve filmu objevilo také další hvězdné krasobruslařské jméno: olympijská medailistka Michelle Kwan.

Zdroj: distributor filmu

Ledové sny Zdroj: distributor filmu

DVD

Pokud se nezajímáte jen o výsledné dílo, ale jste zvědaví co se nachází tzv. pod pokličkou, chcete se dozvědět více o průběhu natáčení, máte v tomto případě možnost. Stačí si v interaktivním menu zvolit dokument Úspěšný doskok: Pohled do zákulisí. Kromě toho tvůrci přidali několik scén, které se již do filmu nevešly.

Žánr: Drama/Romantický/Sportovní

Stopáž: 95 minut

Režie: Donald Wrye

Hrají: Taylor Firth, Rob Mayes, Michelle Kwan

Zvuk: český, anglický, polský (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české, anglické, slovenské, polské

Bonusy: Úspěšný doskok: Pohled do zákulisí, Vynechané scény

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ledové sny na DVD: Přes peripetie života znovu na vrchol