Lauryn Hill je doma z vězení. Na svobodu přichází s novým songem

Zpěvačka Lauryn Hil,, známá z formace Fugees, byla letos odsouzena ke třem měsícům vězení za daňové úniky. Včera byla za dobré chování propuštěna do domácího vězení.

FOTO: Lauryn Hill
Zpěvačka Lauryn Hill napsala ve vězení nový song. Reprofoto: youtube.com

Letos v květnu osmatřicetiletá Hill neuhradila necelý milion dolarů, který dlužila státu na daních. V červenci nastoupila k výkonu trestu, ale za dobré chování se nyní může přesunout do domácího vězení. V něm ovšem setrvá další tři měsíce.

Odchod z věznice zpěvačka oslavila vydáním nového songu, který složila za mřížemi. Jmenuje se Consumerism a kritizuje konzumní životní styl. Audio je k poslechu na Soundcloudu.

Zpěvačka se  jinak od doby uvěznění stáhla z veřejného života, údajně proto, že její rodina se stala terčem výhrůžek.

Skupina The Fugees, v níž Hill působila, se pohybovala na rozmezí hip hopu a soulu. Vznikla v devadesátých letech na Haiti a kromě Hill v ní působil uznávaný producent Wyclef Jean. Jejich největším hitem byla coververze skladby Killing Me Softly (With His Song), původně od zpěvačky Roberty Flack.

Lauryn Hill je doma z vězení. Na svobodu přichází s novým songem
Ohodnoťte tento článek


2 Komentáře Lauryn Hill je doma z vězení. Na svobodu přichází s novým songem

  1. celkem ironie že ještě po návratu z veznice nazpívá písen která nese název -consumerism (= je nezničitelná!

  2. upřímně asi všichni víme proč ve vězení byla…..je známá tím jak kritizuje ´´systém´´ …kdo zkrátka není ´´pohodlný´´ bývá odsouzený za nějakou absurditu jako dańové úniky,jindy si média vymyslí skandál a někdy je to dokonce smrt umělce.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*