Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Lásky čas: Rachel Adams má zas chlapa, co cestuje časem. Eric Bana to není

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

22. 5. 2013

Trailer k novému snímku Lásky čas si opět pohrává s myšlenkou cestování v čase. Co kdybyste se mohli vrátit a udělat všechno jinak?

Princip návratu v čase a filmy, které pracují s kauzalitou a objevují při tom různé možnosti vyústění jedné situace, se poslední dobou v USA sdružují jako nový podžánr zvaný What if (Co kdyby?). Po dojemné klasice, jako je Kate a Leopold nebo komedii Klik – život na dálkové ovládání, přichází nová romantická komedie Lásky čas.

Nejedná se o žádnou převratnou novinku, jako obvykle je do hlavní role postaven roztržitý, a přesto svým způsobem roztomilý chlápek Tim (Domhnall Gleeson). Ten samozřejmě ve věcech lásky působí naprosto neohrabaně a ženskému pohlaví je akorát tak pro smích.

FOTO: About time - Rachel McAdams a Domhnall Gleeson

Nevlézt do té skříně, nikdy bych tě nezískal. Zdroj: Universal pictures

Motivace v podobě krásné Mary (Rachel McAdams) je ale silnější než cokoliv. Dokonce i čas. Díky starému rodinnému tajemství – skříni, která umožňuje všem mužům z rodiny cestovat v čase – má tak Tim nespočet možností, jak svou vyvolenou okouzlit. A tak se stále častěji zavírá do oprýskaného šatníku a napravuje své staré chyby.

Ale znáte to, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu. I Timovi se jeho časté návraty do minulosti vymstí a on ztratí svou životní lásku. Podaří se mu ji získat zpátky? Na odpověď si čeští diváci musí počkat až do 7. listopadu, kdy má u nás tato romantická komedie premiéru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lásky čas: Rachel Adams má zas chlapa, co cestuje časem. Eric Bana to není