Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Láska v podání EKG i Praha Franze Kafky nesou magický náboj

Simona Köhlerová

Simona Köhlerová

15. 5. 2011

FOTO: Láska ve všech podobách

Květnové EKG na sebe opět vzalo funkci netradičního průvodce po zákoutích lásky. Tentokrát se můžete v Divadle Archa seznámit s láskou a líbáním. Pokud dáváte přednost spíše poučení nežli zábavě, zveme vás na kafkovský týden. Zúčastnit se můžete přednášky nebo celodenního semináře věnovaných Franzi Kafkovi.

FOTO: Láska ve všech podobách

Láska ve všech podobách. Zdroj: sxc.hu

Májové EKG o Lásce a Líbání, které se koná 19. a 20. května vždy od 20 hodin v Divadle Archa (Na Poříčí 26, Praha 1), vám rozhodně zrychlí srdeční tep. Zbrusu nové kombinace věcí nenávratně zevšedňujících vykouzlí společně s hudební skupinou ille například Leonid Brežněv, Jiří Kovanda, Petra Hůlová, Růženka Šípková, Ondřej Linhart a další.

Franz Kafka a Praha magická

Další dvě pozvánky spolu úzce souvisí. Nejdříve vás nalákáme na přednášku Franz Kafka a Praha magická, která se koná 16. května od 19 hodin v malém sálu Ústřední knihovny (Mariánské náměstí 1/98, Praha 1). Přednášku a bohatý obrazový doprovod pro vás připravila PhDr. Jana Jebavá.

Pokud vás postava Franze Kafky zajímá více, máte možnost zúčastnit se šesti zastavení s Franzem Kafkou v rámci celodenního semináře v sobotu 21. května od 10:15 hodin v klubovně Městské knihovny (Mariánské nám. 1, Praha 1). Seminář se skládá z úvodní přednášky, procházky Prahou po místech spojených s Kafkovým životem a z návštěvy Muzea F. Kafky, kde vás čeká komentovaná prohlídka. Cena za seminář je 240,-Kč a vstupné do muzea je 30,-Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Láska v podání EKG i Praha Franze Kafky nesou magický náboj