Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Láska na druhý pohled na DVD: Někdy je zamilovanost okamžitá, někdy se jí musí pomoci

Jiří Hannich

Jiří Hannich

15. 7. 2010

!DVD! Stává se, že první seznámení není takové, aby dotyční zatoužili znovu se vidět. Dialog vázne, pevný štít pokrytectví brání odhalit sebe sama, bezbřehá romantika se nekoná. Všechno se ještě komplikuje, když on stále postrádá svou tragicky zesnulou ženu a ona se právě rozešla s přítelem, jenž jí opakovaně podváděl. Přesto může vzplanout Láska na druhý pohled.

Láska na druhý pohled na DVD: Někdy je zamilovanost okamžitá, někdy se jí musí pomoci Zdroj: distributor filmu

Film

Burke (Aaron Eckhart) přijždí do Seattlu, kde se chystá vést seminář pro lidi, kteří přišli o někoho ze svých blízkých. On sám před třemi lety ztratil manželku. V procesu vyrovnávání se s bolestnou ztrátou o tom všem napsal knihu, jež se okamžitě stala bestsellerem a učinila z něj slavnou a žádanou osobu. Před Burkem se tak naskýtají nové obchodní příležitosti: účinkování v televizní show, natočení DVD, dokonce i prodej přípravků na hubnutí s jeho podobiznou na obalu.

Tento byznys se však ocitne v ohrožení. Čirou náhodou se Burke setká s aranžérkou květin Eloise (Jennifer Aniston), s níž se začne scházet. Iniciativa Eloise přiměje Burka k tomu, aby ze sebe smyl nálepku vdovce a odhalil pečlivě skrývané tajemství, jež sice není marketingově výhodné, ale má zásadní význam pro jeho osobní život.

Láska na druhý pohled na DVD

DVD

Bonusový materiál nabízí několik vystřižených scén, v nichž se převážně vyskytuje bývalý Eloisin přítel Tyler (Joe Anderson). Jeho dialogy s Burkem nabízejí docela zábavné momenty. Tvůrci mezi bonusy rovněž zařadili ty části filmu, jež byly dokresleny počítačovou vizualizací. Sami se tak můžete přesvědčit, co bylo skutečné a co nikoliv.

Žánr: Drama/Romantický

Stopáž: 104 minut

Režie: Brandon Camp

Hrají: Jennifer Aniston, Aaron Eckhart, Dan Fogler, Martin Sheen, Joe Anderson, Judy Greer, John Carroll Lynch aj.

Zvuk: anglický, český (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: interaktivní menu, vystřižené scény, Romantika v novém hávu

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Láska na druhý pohled na DVD: Někdy je zamilovanost okamžitá, někdy se jí musí pomoci