Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Láska, která ve Stmívání: Zatmění nezná meze. Půlnoční premiéra přichází

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 6. 2010

!SPECIÁL!Zbývá už jen pár dní do nejočekávanější premiéry celého léta. Premiéra, na kterou fanoušci čekali téměř celý rok. Premiéra, která neskončí jen derniérou, ale bude dál pokračovat davovým šílenstvím. Premiéra, která nese název Zatmění.

Zatmění

Zatmění

Již za dva dny se českým fanouškům naskytne možnost zhlédnout půlnoční premiéru ve velkém stylu. V pražském kině Palace cinemas Slovanský dům se odehraje nezapomenutelná noc. Promítnou se všechny tři díly Twilight sagy. Jak to začalo ve Stmívání, jak to pokračovalo v Novém měsíci a co nového se událo v Zatmění. To vše si připomeneme a objevíme právě v tuto noc.

A o čem tedy bude Zatmění?

V tomto díle se Bella (Kristen Stewart) dostává do velkého boje. Její pocity jsou smíšené, neví jak se rozhodnout. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka (Taylor Lautner), se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl překonat těžké období, když její životní láska Edward (Robert Pattinson) odešel.

Přečtěte si o Stmívání více v našem speciálu!

Opravovali spolu motorky, zažili adrenalin, dobrodružství i legraci. Zároveň si ale uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli, protože již od přírody jsou velkými nepřáteli a oba usilují o přízeň Belly. A Bellin úkol je jasný, ač velice složitý: mezi těmito muži si musí vybrat. Její srdce je ale zmatené, nechce nikomu z nich ublížit, má ráda oba. A proto své rozhodnutí stále odkládá, i když ví, že lásku musí věnovat jen jednomu z nich. Ale trošku jí pomáhá myšlenka s chutí stát se upírkou, aby mohla s Edwardem žít věčně. To se ovšem Jacobovi nelíbí a Bella zjišťuje, že na proměnu není zatím připravena. Děsí jí ztráta rodiny, přátel a normálního života.

Jacob se snaží Bellu chránit i před zlou upírkou Victorií, která se chce pomstít za vraždu svého partnera Jamese. Jacob, co by vlk, střeží pomyslnou hranici v městečku Forks, kde se opět dějí nevídané věci. Díky Edwardově smyslu číst myšlenky vidí do Jacobovy mysli a ví, jaké nebezpečí znamená jeho přátelství s Bellou. Nakonec jsou ale oba nuceni bojovat proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria ke své pomstě.

Jaké rozhodnutí Bella učiní a jak dopadne velký boj se dozvíte právě při půlnoční premiéře nebo v den premiéry 30. června 2010.

Originální název: Twilight saga: Eclipse

Režie: David Slade

Scénář: Melissa Rosenberg

Délka: 124 minut

Žánr: Fantasy / Horor / Romantický / Thriller

Distributor: Summit Entertainment

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Láska, která ve Stmívání: Zatmění nezná meze. Půlnoční premiéra přichází