Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Landon Pigg: další v řadě

Redakce

Redakce

2. 1. 2010

landon-piggLandon Pigg neboli další do řady uplakaných, srdcervoucích a neskonale romantických zpěváků. Svou vizáží připomíná Jamese Blunta a zpěvěm dalších sto podobných sympaťáků. Vydává třetí album s názvem The Boy Who Never.

Pandon Pigg Zdroj:Last.fm

Pandon Pigg, Zdroj: last.fm

Album, které už svým názvem připomíná něco zvláštního. Chlapec co nikdy … je třetím počinem neshvillského písničkáře. Ale pro Evropu je to jeho debut. Po třech albech by si člověk řekl, že přijde s něčím zkušenějším. Místo toho se nám sem dostává další sentimentální ubrečené album, kterých je na tisíce.

Texty, které si sám Prasáátko píše, jsou prakticky pořád o tom samém. Občas se objeví něco zajímavého, ale jinak nic. Podle mého názoru sází víc na svůj vzhled 24 letého věčně smutného kytaristy, který si sám při západu slunce brnká…bohužel celkem nudné melodie.

Ale nebudu stále jen hanit. Písnička Fallin In Love At A Coffee Shop (objevila se v reklamě AT&T) je povedený kousek. Pokud nemáte hudbu pro romantický večer nebo vlastníte kavárnu/čajovnu, je tohle dobrá volba ke zpestření playlistu.

Produkci zajišťoval Jacquire King (Kings of Leon, Modest Mouse, Tom Waits).

Sentimentálních podzimních písní bylo dost. Zkus něco nového.

Landon Pigg – The Boy Who Never


Vydáno: 27. září 2009

celkový čas: 46:41

Vydal: Sony music

Seznam skladeb:
1. This Far
2. A Ghost
3. Blue Skies
4. Falling In Love At A Coffee Shop
5. Take A Chance
6. The Boy Who Never
7. Made For Glory
8. Speak To The Keys
9. Rooftops
10. Look So Tired
11. If I’m Saying Nothing

Hodnocení: 2**

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Landon Pigg: další v řadě