×
TOPZINE.cz

Lákání na AVATAR

avatar_jamescameron5-550x309Ze všech stran na nás útočí plakáty, ze kterých nás pozorují žluté oči, promodralá tvář a pod nimi nápis Avatar. Ano, je tu nový sci-fi film a zároveň akční thriller. Provede nás po nových planetách, ale také zajímavým světem, kde žije nový druh.

Avatar Zdroj: distributor filmu
Avatar Zdroj: distributor filmu

Hlavní hrdina, bývalý voják, se proti své vůli naučí používat tělo avatar. Sam Worthington alias Jake Sully byl zraněn a ochrnul od pasu dolů v boji na Zemi. Nevědomky se vydává na cestu vykoupení a objevování, což se později stane hrdinským bojem za záchranu civilizace.

Dalšími hvězdami filmu jsou Stephen Lang jako plukovník námořní pěchoty, Michelle Rodriguez jako vysloužilý pilot, a Sigourney Weaver jako botanik.

Tento zajímavý počin, kterého se po 10 letech bravurně ujal James Cameron, vtrhne do kin 17. prosince, ale již teď můžeme zhlédnout ukázky kolující na internetu.

Avatar Zdroj: distributor filmu
Avatar Zdroj: distributor filmu

Ve středu 9. prosince americká filmová společnost 20th Century Fox představila pět nových klipů pro nadcházející premiéru tohoto sci-fi filmu, jež nás zavedou k jeho setkání s Na’vi ženami a Neytiri. Dále upoutávky zobrazují funkci použití těla Avatar a setkání Zoe Saldana alias Neytiri, která ho provede na Pandoře a ukáže mu nejen styl boje, ale i místní tvory.

Teď už zbývá jen se navnadit a hurá do kina. Film se představí v 3D podobě, podporovaný novými technologiemi zpracování obrazu.

Tak na co čekat?!3 Komentáře Lákání na AVATAR

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..