×
TOPZINE.cz

Lady Gaga: Výstřední móda mě zachránila před drogami i šílenstvím

Lady Gaga je známá svým výstředním stylem oblékání. Zpěvačka tvrdí, že nejde jen o výstřelek – vymýšlení potrhlých modelů jí prý pomáhá ve chvílích duševního napětí.

FOTO: Lady Gaga
Výstřední módní kreace k Lady Gaga neodmyslitelně patří. Zdroj: Universal Music

Zpěvačka vysvětluje, že prožila dost divoké mládí. V talkshow Grahama Nortona vyprávěla o tom, jak jí vytváření bláznivých outfitů pomáhá vyčistit si hlavu a krotit svou divokou povahu. „Potýkám se tak se svou bláznivostí,“ tvrdí zpěvačka.

„Odmala slýchám různé hlasy, dlouhou dobu jsem dost pila a brala hodně drog. Právě oblékání mě tehdy zachránilo. Kreativita ve mně probouzí čirou radost, je to pro mě takový psychedelický zážitek,“ líčí diva.

Lady Gaga si letos vybral za kmotru svých synů Elton John. Zpěvák žije ve svazku se svým partnerem a obě děti tedy adoptovali. Gaga tento netradiční rodinný model nadšeně podporuje: „Nikdy jsem neviděla tak milující rodinu. Myslím, že jsou takovým symbolem rodiny budoucnosti,“ zamýšlí se zpěvačka, která v pátek představila nový singl Do What U Want z dlouho avizovaného alba ARTPOP.1 Komentář Lady Gaga: Výstřední móda mě zachránila před drogami i šílenstvím

  1. „Myslím, že jsou takovým symbolem rodiny budoucnosti“ – v tom případě v budoucnosti vymřem…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..