Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga – v hlavě temná monstra

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

23. 11. 2009

Druhé studiové album pop divy Lady Gaga nesoucí název The Fame Monster vychází 24. listopadu. Je označeno jako mini album, díky tomu, že jde o reedici původního alba The Fame. Nových písní se na albu nachází pouze osm.

Lady Gaga - The Fame Monster, Zdroj: photobucket.com

Lady Gaga – The Fame Monster, Zdroj: photobucket.com

Reedice The Fame Monster bude obsahovat celé průlomové album a osm úplně nových písní. Objevuje se ale také pojem mini album. To proto, že Gaga oznámila, že nové songy bude možné zakoupit jako samostatné cd.

Album, na rozdíl od svého předchůdce, pojednává o temnější stránce slávy. Promítají se do něj zkušenosti z turné Lady Gaga po světě a jsou plné metafor. „Osm nových písní představuje osm monster, které na nás číhají na každém kroku. Jsou o tématech, o kterých jsem doposud nepsala. Jsem už téměř dva roky nepřetržitě na cestách a za tu dobu jsem potkala mnoho různých monster. Každé z nich jsem přiřadila k jedné z mých nových písní, které mají opravdu velmi různorodá témata, jako jsou láska, sex, osamění, alkohol a mnoho dalších, které nás každodenně obklopují,“ říká Gaga. Kompozice je inspirována Gothic hudbou a módními přehlídkami.

The YouTube ID of GQzYFKWBSbA& is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga – v hlavě temná monstra