Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga se nechá vysvětit a bude oddávat homosexuální páry

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

2. 8. 2011

FOTO: Lady GagaJméno Lady Gaga je protkáno nejrůznějšími skandály a kontroverznostmi. Nyní zpěvačka přidává do svého repertoáru ještě vysvěcení na kněze. Vysvěcení chce podstoupit, aby tak pomohla svým homosexuálním přátelům ke sňatku.

FOTO: Lady Gaga

Lady Gaga, Zdroj: youtube.com

Lady Gaga ukázala svou lidskou stránku a snaží se vyhovět přání svých homosexuálních přátel. Svatby osob stejného pohlaví jsou již v New Yorku legální, pár však od zpěvačky žádá, aby je oddala.

Nejsnazší a nejrychlejší cestou, jak splnit vyslovené přání, je nechat se vysvětit. A ani s tímto aktem nemá Lady Gaga žádný problém a hodlá ho podstoupit. Bude jí tak uděleno právo legálně spojit dvě zamilované osoby. Americká hvězda se nechala slyšet, že oněmi přáteli je její cvičitelka jógy, Trisha, a její dlouholetá partnerka. Ženy mají navíc také krásnou dceru. Lady Gaga se tak provedením slavnostního svatebního obřadu stane symbolickou patronkou jejich lásky.

„Zeptaly se mě, jestli je oddám. Takže ano. Jsem připravená to udělat.“

Lady Gaga

Zpěvačka je vskutku poctěna oním návrhem. Ví, že ženy čekaly velmi dlouho na legalizaci uzavírání homosexuálních partnerských vztahů, aby tak mohly stvrdit svou lásku i před zákonem. A nyní, když se toho dočkaly, Lady Gaga jim pomůže udělat z onoho aktu nezapomenutelný okamžik. Je pro ni důležité být pozitivní, čestná a vzrušená z každého malého krůčku, který vede naši společnost k absolutní rovnoprávnosti.

Čtěte také: Lady Gaga se chystá stát se herečkou

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga se nechá vysvětit a bude oddávat homosexuální páry