Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga se dala na jazz. S Tony Bennettem chystají společné album

Radka Tichá

Radka Tichá

27. 1. 2013

Americká zpěvačka Lady Gaga potvrdila plány ohledně vydání jazzového alba, které by mělo vyjít ve spolupráci se zpěvákem Tony Bennettem.

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZPAmDULCVrU[/youtube_660]

Spekulace ohledně zpěvaččina záměru se objevily krátce po jejím vystoupení na inaugurační slavnosti v Bílém domě ve Washingtonu, kde zazpívala ve společném duetu právě s jazzmanem italsko-amerického původu.

„Tady jsem já a můj okouzlující přítel,“ tweetovala o pár dnů později Gaga svou fotku s Bennettem a níže dodává: „Nemůžu se už dočkat na naše společné album!“

Jisté je tím pádem to, že následující měsíce budou pro zpěvačku velice hektické. Producent Nick Zedd totiž potvrdil, že momentálně vrcholí přípravy třetího studiového alba Artpop, které Gaga hodlá vydat v průběhu jara. Úvazku navíc se prý ale nezalekla, konkrétní detaily však prozatím odmítá uvést.

Lady Gaga je americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Umělecký pseudonym si prý vybrala podle songu Radio Ga Ga legendární skupiny Queen. Kromě plánované desky Artpop má na svědomí tři alba, přičemž zlomový byl už její debut The Fame z roku 2008, který přinesl hity jako Just Dance nebo Poker Face.

Oba songy mají na Youtube k dnešnímu dni něco přes sto padesát milionů shlédnutí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga se dala na jazz. S Tony Bennettem chystají společné album