×
TOPZINE.cz

Lady Gaga představila svůj nový song na módní přehlídce v Paříži

FOTO: Lady Gaga Born This WayFanoušci Lady Gaga se mohou radovat. Ve středu 19. ledna měl na pařížské Fashion Week Show premiéru její zbrusu nový, zatím nepojmenovaný, song z očekávaného alba Born This Way, které vyjde 23. května tohoto roku.

FOTO: Lady Gaga
Lady Gaga v provokativním kostýmu jeptišky při vystoupení v Praze, Zdroj: archiv

Francouzská značka Mugler na své středeční přehlídce pánského oblečení zveřejnila krátký film doprovázený zremixovanou verzí singlu pozornost přitahující zpěvačky, který bude mít oficiální premiéru 13. února 2011 na předávání cen Grammy.

Gaga se k této spolupráci nedostala náhodou. Tato přehlídka byla první, která se uskutečnila pod dohledem nového tvůrčího vedoucího Nicolase Formichettiho, který je zároveň osobním stylistou Lady G. Formichetti má na svědomí nejeden ze zpěvaččiných extravagantních outfitů jako např. šaty z hovězího masa nebo její účes zvaný strašák.

Stejně jako celá kolekce je melodie písně temná a plná bubnů. Do tanečního rytmu Gaga opakuje fráze tentokrát nejen v angličtině, jak by se od americké umělkyně dalo očekávat, nýbrž i v němčině. Nicméně sama zpěvačka říká: „Nemluvím německy, ale budu, pokud si to budete přát.“ Krátký a ohromující film režíroval módní fotograf Mariano Vivanco, hlavním představitelem je model Rick Genest, který má ve filmu na těle vytetovanou kostru.

Samotná Gaga sice na přehlídce nebyla, ale své nadšení a radost z premiéry svého songu vyjádřila na svém oficiálním twitteru slovy: „Pařížská Mugler show začíná již za 2 hodiny! Jsem tak nadšená, až se mé módní kosti třesou. Oblečení + hudba jsou jako poetická opilost.“

Není to poprvé, co Lady Gaga představila svou hudbu na módní přehlídce. V roce 2009 měl premiéru její singl Bad Romance na přehlídce Alexandera McQueena.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..