Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga je ve vězení. Je podezřelá z obchodu s bílým masem

Popová stálice Lady Gaga se zapletla se zákonem. Zpěvačka je momentálně ve vazbě v Los Angeles. Informovala o tom včera americká média.

FOTO: Lady Gaga

Informace o zpěvaččině věznění byla dlouho držena v tajnosti. Zdroj: Universal Music

Zatčení zpěvačky se dařilo nebývale dlouho tajit. Vše vyšlo najevo v sobotu večer, kdy jedna ze zaměstnankyň zavolala do jednoho z bulvárních deníků a podala o zpěvaččině uvěznění zprávu.

Spojení s masovým gangem mohlo být neúmyslné

Osmapadesátiletá Mexičanka Penelope Rodriguez, která uklízí v celách předběžného zadržení v kalifornském Los Angeles, hvězdu poznala podle tetování, které má Gaga na předloktí. Poté, co totožnost zadržené vyšla najevo, policisté přiznali, že zpěvačka je skutečně vyšetřována v souvislosti s organizovaným zločinem.

Vzhledem k závažnosti možného deliktu odmítli sdělit podrobnosti. Obvinění se však zatím neprokázalo.

Spekuluje se, že se popová diva nechtě zapletla s místní mafií, která se specializuje na obchod s bílým masem. V posledních dvou letech dosáhla činnost této skupiny na západním pobřeží Spojených států nebývalého rozsahu.

Podle zdrojů blízkých policii probíhají nelegální obchodní transakce zejména s drůbežím a králičím masem, gang se však neštítí ani rybích specialit.

Apríl

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga je ve vězení. Je podezřelá z obchodu s bílým masem