Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Lady Gaga a Tarantino? Vlastně proč ne

lady-gaga-1Vypadá to, že z hudebního postrachu a módní čarodějnice Lady Gaga bude navíc i herečka. A začne přesně, jak má ráda – ve velkém stylu.

Lady Gaga v klipu Telephone

Lady Gaga v klipu Telephone

Roli ve svém novém filmu jí totiž nenabídl nikdo menší, než slavný Quentin Tarantino. Režisér snímků jako Kill Bill nebo Hanebný Pancharti má totiž pro Lady Gaga slabost. Líbí se mu prý její hudba, vystupování a celková image. Obdivuje ji už déle, až nyní se ale měli šanci potkat. Stalo se tak během natáčení posledního klipu Lady Gaga, který se jmenuje Telephone a kde účinkuje s famózní Beyoncé. Jde v podstatě o devítiminutový film se vším všudy. Tarantino pomohl s natáčením – zapůjčil zpěvačkám potřebné filmové vybavení.

Lady Gaga – přirozená vražedkyně

Potom, kdy viděl výsledné dílo, režisér se s Lady Gaga prý sešel na formální schůzce, aby probrali možnosti následné spolupráce ve filmovém průmyslu. Podle toho, co zveřejnila britská MTV to vypadá, že režisér by byl rád, kdyby se Lady Gaga zapojila hned do jeho aktuálního projektu. Dokonce má už vymyšlenou roli, která by jí sedla.

Lady Gaga

Lady Gaga

„Vypadá to, že už má (Tarantino) pár nápadů, jeden z nich je, že by mohla hrát vražedkyni,“ uvedl zdroj. „Film by pro ní (Lady Gaga) sice mohl být docela riskantní, ale ona je tou vyhlídkou nadšená taky proto, že jí Tarantino ujistil, že to pro ní bude velmi přirozené.“

Pokud vše klapne, bude to už druhá filmová zkušenost této extravagantní zpěvačky. Poprvé se totiž objevila v americkém seriálu Gossip Girl, kde ovšem hrála sama sebe, předváděla svou píseň Bad Romance. Nový videoklip Lady Gaga a Beyoncé si můžete prohlédnout níže.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga a Tarantino? Vlastně proč ne