Menu
TOPZINE.cz
Hudba

L.A. Guns představili po tišnovském koncertu nový song ve španělštině

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

11. 6. 2012

Kalifornští L.A. Guns k příležitosti oslav čtvrt století existence vydávají po sedmi letech první řadovou desku, pojmenovanou Hollywood Forever. K podpoře alba stihli natočit dva klipy – první k písni You Better Not Love Me a aktuální Araña Negra.

L.A. Guns představili novou cover verzi Zdroj: myspace.com

Deska Hollywood Forever vyšla 5. června a byla nahrána v současném složení skupiny: Phil Lewis – zpěv, Steve Riley – bicí, Stacey Blades – kytara a Scotty Griffin – baskytara; takže v sestavě, kterou měli fanoušci možnost vidět na nedávném, historicky prvním, českém koncertě kapely. Ještě před vydáním desky L.A. Guns zveřejnili dva singly spolu s klipy, jejichž režie se zhostil Jack Foster. Kapela má v plánu zveřejnit ještě jeden videoklip, a to k songu Requiem (Hollywood Forever).

[youtube_660]s72JTne0sbI[/youtube_660]

Píseň Araña Negra  je cover verzí songu skupiny Bicicletas, v níž uslyšíte španělštinu zpěváka Phila Lewise. Proč se rozhodli nahrát právě tuto píseň, pro TOPZINE.cz osvětlil bubeník Steve Riley: „Náš zpěvák Phil Lewis byl na nějakých svých sólo koncertech, šlo o akustické koncerty někde v Jižní Americe. Slyšel tam nějakou písničku v rádiu. Byla to fakt super věc od jedné argentinské skupiny. Když se vrátil, říká nám: ‚Chci udělat cover téhle skladby!‘ A my na to: ‚Fakt?‘ A jednou jsme to prostě nahráli a zní to skvěle. Jmenuje se Araña Negra, v překladu černý pavouk. Budeme to hrát až zase pojedeme do Argentiny a všude, kde se mluví španělsky,“ uzavírá podrobnosti o novém songu L.A. Guns Riley.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

L.A. Guns představili po tišnovském koncertu nový song ve španělštině