Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kytarista Steve Vai zakoncertuje v Praze

Jeden z nejlepších kytaristů současné doby a trojnásobný držitel Grammy, Steve Vai, rozšířil své turné The Story of Light Tour o evropské zastávky. Vedle Francie nebo Velké Británie zavítá také do Prahy.

Steve Vai, Zdroj: Echo Promotion

Steve Vai. Zdroj: Echo Promotion

Kytarový alchymista a skladatel se českým divákům představí 29. září v pražské Lucerně. Steve Vai je žákem Joe Satrianiho a od 80. let je inspirací pro všechny kytarové příznivce. Jeho tvorba je výrazně ovlivněna duchovními vědami, jimiž se zabývá.

Pokec s fanoušky? Žádný problém

Turné probíhá na podporu Vaiova posledního alba Story of Light, které vyšlo v roce 2012. Šňůra The Story of Light 2013 začíná v srpnu tohoto roku v Belfastu a do října na něm Steve odehraje téměř tři desítky koncertů po celé Evropě.

Pro fanoušky jsou nachystány unikátní prémiové balíčky Evo Experience, které budou obsahovat průkazku na meet & greet spojenou s besedou se Stevem Vaiem, dále pak přístup na zvukovou zkoušku a různé upomínkové předměty.

Steve Vai se v Praze představí 29.září 2013 ve velkém sále Lucerny. Lístky jsou k dispozici v předprodeji, přijdou na 690 až 990 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kytarista Steve Vai zakoncertuje v Praze