Kylie Minogue uvažuje o spolupráci s Jayem-Z a Pharellem Williamsem

Zpěvačka toho prý v muzice dosáhla dost. Nyní se chce věnovat herectví. Zdroj: facebook.com

Australská popová hvězda Kylie Minogue čeká, jak se vyvine spolupráce s rapperem a producentem Jayem-Z na její nové desce.

FOTO: Jay-Z
Jay-Z chystá nové album, Zdroj: myspace.com

Jay-Z, kterému se zpěvačka upsala u jeho labelu Rock Nation, uvedl, že plánuje návštěvu zpěvačky ve studiu. Mělo by se tak stát až poté, co 4. července vyjde jeho vlastní album Magna Carta Holy Grail. Vedle této informace zaznělo také, že Kylie by měla spojit síly s dalším rapperem, Pharellem Williamsem.

Zdroj blízký studiu uvádí: „Jay je velkým fanouškem Kylie, její tvorbu vždycky obdivoval. Spojení jejího stylu a hudby Pharella Williamse by mohlo přinést velmi zajímavý zvuk.“

Objevila se také informace, že v pořadí dvanácté studiové album Jaye-Z bude obsahovat část textu ze songu Smells Like Teen Spirit od Nirvany, k čemuž dala svolení Courtney Love. „Nechám Jay-Z použít ta slova, ovšem kdyby o tom věděla Frances (dcera Courtney Love a Kurta Cobaina – pozn. red.), tak asi zešílí. Jay je ohromný, jsme přátelé, takže nevidím důvod, proč mu nevyjít vstříc,“ uvedla Courtney.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jana Popelková

Narodila se v roce 1988 v Prostějově, je absolventkou Konzervatoře Brno, nyní studuje na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Do redakce TOPZINE.cz nastoupila v srpnu 2012, píše pro rubriku Hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*