Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kylie Minogue uvažuje o spolupráci s Jayem-Z a Pharellem Williamsem

Jana Popelková

Jana Popelková

4. 7. 2013

Australská popová hvězda Kylie Minogue čeká, jak se vyvine spolupráce s rapperem a producentem Jayem-Z na její nové desce.

FOTO: Jay-Z

Jay-Z chystá nové album, Zdroj: myspace.com

Jay-Z, kterému se zpěvačka upsala u jeho labelu Rock Nation, uvedl, že plánuje návštěvu zpěvačky ve studiu. Mělo by se tak stát až poté, co 4. července vyjde jeho vlastní album Magna Carta Holy Grail. Vedle této informace zaznělo také, že Kylie by měla spojit síly s dalším rapperem, Pharellem Williamsem.

Zdroj blízký studiu uvádí: „Jay je velkým fanouškem Kylie, její tvorbu vždycky obdivoval. Spojení jejího stylu a hudby Pharella Williamse by mohlo přinést velmi zajímavý zvuk.“

Objevila se také informace, že v pořadí dvanácté studiové album Jaye-Z bude obsahovat část textu ze songu Smells Like Teen Spirit od Nirvany, k čemuž dala svolení Courtney Love. „Nechám Jay-Z použít ta slova, ovšem kdyby o tom věděla Frances (dcera Courtney Love a Kurta Cobaina – pozn. red.), tak asi zešílí. Jay je ohromný, jsme přátelé, takže nevidím důvod, proč mu nevyjít vstříc,“ uvedla Courtney.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kylie Minogue uvažuje o spolupráci s Jayem-Z a Pharellem Williamsem